آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196656
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395 11:29
تعداد بازدید : 536

خبرک

خبرک

اپ توییتر روی ویندوز ده به روز شد
اپلیکیشن توییتر روی ویندوز ده به روز شد. با این به روزرسانی کاربران به امکاناتی مانند اضافه کردن فایل های GIF به توییت بدون کاهش حجم 140 کاراکتر توییت پرداخت. توییتر برای آسان کردن کار کاربران دکمه ای به اپلیکیشن خود اضافه کرده است که کاربران با استفاده از آن به سادگی می توانند GIF را به توییت خود اضافه کنند. همچنین یک گزینه جدید نیز در قسمت نوتیفیکیشن ها (در بخش تنظیمات قرار دارد) وجود دارد که اجازه می دهد توییتر اطلاعیه هایی درباره آنچه در جهان اتفاق می افتد را به کاربر نشان دهد. اپ ویندوز ده توییتر هنوز دسترسی به بخش Moments را برای کاربرانش مهیا نکرده است.
 
رویترز صحت اخبار توییتر را کنترل می کند
خبرگزاری رویترز ابزاری جهت تشخیص و تایید اتوماتیک صحت اخبار منتشرشده در توییتر ساخته است. این خبرگزاری با استفاده از این ابزار می تواند اخبار جدید را سریع تر و دقیق تر منتشر کند. این ابزار کهReuter News Tracer نامیده می شود، از دو سال پیش در حال توسعه بوده است. این ابزار با آنالیز توییت ها به صورت همزمان، حذف اسپم ها از آنها و بر پایه کلمات مشابه، توییت ها را در دسته های به خصوصی قرار می دهد. سپس دسته ها را با عنوان های مرتبط نام گذاری می کند و توضیح کوتاهی از هر دسته را نمایش می دهد. توییت هایی که در آنها کلماتی مانند «بمب» و «انفجار» استفاده شده، احتمالا در دسته خبرهای مرتبط با «حملات تروریستی» قرار می گیرند.

دسترسی پریزما به API ویدیوهای زنده فیس بوک قطع شد
فیس بوک پایان هفته گذشته دسترسی اپ پریزما به API ویدیوهای زنده خود را قطع کرد. فیس بوک تست فیلترهای زنده ویدیویی ساخته خود را چند هفته پیش و در کشورهای معدودی آغاز کرده است، اما هنوز مشخص نشده که آنها را چه موقع به کشورهای دیگر گسترش خواهد داد. گفتنی است درحالی که اقدام اخیر فیس بوک آینده فیلترهای زنده ویدیویی پریزما را در هاله ای از ابهام قرار داده، کمپانی مورد بحث خود را برای ارایه آپدیتی جدید در ماه دسامبر آماده می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :