آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34238
تاریخ انتشار : 1 مهر 1392 10:46
تعداد بازدید : 561

باب گفت وگو مجددا باز شده است

نصر کشور در شورای سیاست گذاری الکامپ می ماند

نظام صنفی رایانه ای کشور پیش تر و در پی ثبت مجوز برگزاری الکامپ به نام خود شرکت نمایشگاه ها، تهدید به تحریم هم کرده بود، در بیانیه ای با اشاره به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و شرکت های بخش خصوصی، تلویحا به فعالیت در الکامپ اشاره کرده است.

فناوران- این سازمان اعلام کرده است که با گشایش باب مجدد تعامل و گفت‌وگو در رابطه با نمایشگاه الکامپ مقرر شد که مصوبات شورای سیاست‌گذاری با حضور این سازمان ملاک امور اجرایی و برگزاری نمایشگاه الکامپ نوزدهم باشد تا مبانی کیفی و کمی الکامپ نوزدهم در سطحی قابل قبول تعریف و اجرا شود.
در بیانیه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور چنین آمده است: «از آنجا که نحوه حضور مناسب کمی و کیفی در نمایشگاه‌های سالیانه الکامپ از مهم‌ترین دغدغه‌های این صنف است و همه تلاش‌ها تاکنون معطوف به برگزاری نمایشگاهی در شان، جایگاه و نقش صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور بوده است از این رو تغییر دولت و امید به تدبیر دولت یازدهم در گشایش فضای کسب و کار از یک سو و بازگشت رونق اقتصادی با به کارگیری از فرصت‌های محرک و توان‌افزای صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، از سوی دیگر سبب شد، امکان شناساندن ظرفیت‌های این صنعت در نمایشگاه الکامپ نوزدهم برای فعالان این بخش نیز از دست نرود. از این رو پیرو تلاش‌های و تعاملات انجام شده توسط مدیران و مسوولان سازمان طی سه دوره متوالی و عزم قاطع این سازمان بر راهبرد اصلی خود مبنی بر ارتقای سطح کیفی و کمی نمایشگاه الکامپ به عنوان یک رویداد ملی موثر بر صنعت فاوا کشور، اینک نیز تلاش شد تا با گشایش باب مجدد تعامل و گفت‌وگو، نمایشگاه الکامپ نوزدهم، فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی‌های صنعت فاوای کشور باشد.
بر این اساس تفاهم شد «مصوبات شورای سیاست‌گذاری با حضور این سازمان ملاک امور اجرایی و برگزاری نمایشگاه الکامپ نوزدهم باشد.» تا مبانی کیفی و کمی الکامپ نوزدهم در سطحی قابل قبول تعریف و اجرا شود.
قطعا این سازمان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های صنفی، مردمی و سازمانی خود تلاش می‌کند در نمایشگاه‌های آتی مطلوبیت لازم و کامل برای حضور کیفی و کمی آحاد صنف را فراهم آورد.
امید است الکامپ نوزدهم بتواند در پرتوی این تعامل با درس گرفتن از گذشته، اسباب بازگشت رونق و توسعه فضای کسب و کار و بهره‌گیری مناسب از ابزار محرک فناوری اطلاعات و ارتباطات در سراسر کشور را ایجاد کند و نقطه‌ای برای بازتعریف به کارگیری و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه همه جانبه کشور باشد.
لازم می‌داند از مدیران سازمان طی دوره‌های قبل که برای ایجاد نقش سازنده برای این سازمان در افزایش کیفی الکامپ، تلاش کرده‌اند، تقدیر کند.»
گفتنی است، نمایشگاه الکامپ نوزدهم 14 تا 17 آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :