آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34255
تاریخ انتشار : 1 مهر 1392 11:25
تعداد بازدید : 1518

مدیر مهندسی فروش شرکت ورانگر:

نرم افزارهای فروش و پخش مویرگی، صنعت غذا را متحول کرده است

تقاضا برای نرم افزارهای پخش، به ویژه نرم افزارهای فروش و پخش مویرگی در صنایع غذایی به نحو قابل ملاحظه ای رو به افزایش است.

فناوران- امید باقری، مدیر دپارتمان مهندسی فروش و استقرار نرم‌افزار شرکت ورانگر، در حاشیه پنجمین نمایشگاه نوشیدنی‌ها و صنایع جانبی با بیان این مطلب گفت: در نمایشگاه امسال عرضه نرم‌افزارهای مرتبط با فروش و پخش نمود بیشتری دارد.
وی مزیت این نرم‌افزارها را اجرای صحیح و کامل سیاست‌های و راهکارهای فروش و توزیع کالا دانست و گفت: دسترسی لحظه‌ای به اطلاعات موجودی‌ها، مانده حساب مشتریان، اعتبارات اعطایی، آمار فروش با دسته‌بندی‌های متفاوت، قابلیت فروش با قیمت‌ها و جوایز مختلف بخش دیگری از نیازهای مدیریت فروش است که این سیستم‌ها به خوبی پاسخگو آنهاست.
وی افزود: آخرین نسخه از این نرم‌افزارها که در این نمایشگاه ارایه شده، دارای قابلیت‌هایی از جمله رفع دغدغه‌های مدیران شرکت‌های پخش در ایجاد فضای اطلاعات مدیریت یکپارچه خرید، انبار محصول، فروش و حسابداری مشتریان است. وی استفاده از این نرم‌افزار‌ها را برای شرکت‌های تولیدکننده کالاهای پرمصرف و شرکت‌های پخش بسیار مفید دانست و معتقد است که با توجه به رقابت فشرده در بازار، حجم کالا و گستره توزیع استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری پیشرفته و به روز را ضروری کرده است.
پنجمین نمایشگاه نوشیدنی‌ها و صنایع جانبی با حضور 110 شرکت داخلی و خارجی از 21 تا 24 شهریورماه امسال در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :