آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34265

عضو هيات مديره بانک پارسيان:

بانک ها نيازمند نقدهاي منصفانه فعالان رسانه اي هستند

عضو هيات مديره بانک پارسيان در مراسم تجليل از خبرنگاران که هم زمان بود با سالروز تاسيس بانک پارسيان گفت: اصحاب رسانه مي توانند با نقدهاي خود و تحليل وضعيت اقتصادي و بانکي کشور، در راستای ارتقاي سطح خدمات نظام بانکي گام هاي موثري بردارند.

فناوران- محمد فطانت‌فرد گفت: بانک پارسیان در کنار بانک‌هاي خصوصي ديگر با حضور خود بسياري از پارادايم‌هاي نظام بانکي را تغيير داد و با سازمان جديد و راه‌کارهاي نويي که ايجاد کرد باعث تغيير در بسياري از روش‌هاي منسوخ گذشته شد.
وي با بيان اين نکته که مديران بانک‌ها به نقدهاي منصفانه و تحليل‌هاي کارشناسي خبرنگاران و فعالان رسانه‌اي کشور نياز دارند، افزود: در عين حال بانک‌ها هم بايد فضايي ايجاد کنند که اصحاب رسانه با ادبيات بانکي بيشتر آشنا شوند و يک فضاي گفت‌وگوي فکري ميان آنان و کارشناسان نظام بانکي ايجاد شود.
مرتضي حيدري عضو شوراي عالي اطلاع‌رساني و تبليغات بانک پارسيان نيز در این مراسم، به اهميت اطلاع‌رساني صحيح در راستاي ارتقاي سطح خدمات بانک‌ها به عنوان مهم‌ترين بنگاه‌هاي اقتصادي فعال در کشور پرداخت و تلاطم‌هاي ايجاد شده در نظام بانکي در سال‌هاي اخير را ناشي از نگاه نادرست به نقش بانک‌ها دانست. وي با سپاس از تلاش رسانه‌ها در حوزه مسايل اقتصادي از آنان خواست که به نکات باريک و حساس مسايل بانکي توجه کنند و خبرهاي خود را منطبق با نگاه تخصصي و بازتاب‌هاي حساس آن انعکاس دهند.
علي جهاني، مدير روابط عمومي بانک پارسيان نيز از برپايي دوره‌هاي کوتاه مدت آموزش بانکداري براي خبرنگاران خبر داد و گفت: پس از پايان اين دوره‌ها به خبرنگاران شرکت‌کننده گواهينامه آموزشي اهدا خواهد شد. وي با بيان اينکه نقش خبرنگاران در ارتقاي سطح آگاهي جامعه بر کسي پوشيده نيست، گفت: اصحاب رسانه با انعکاس اخبار باعث رشد جامعه به ويژه در حوزه اقتصادي مي‌شوند. وي با اشاره به وجود يک مثلث نوراني در جامعه با سه ضلع مردم، روابط عمومي و رسانه‌ها گفت: روابط عمومي و رسانه با همکاري يکديگر گام‌هاي مهمي را در اطلاع‌رساني و تنوير افکار عمومي و رشد جامعه به ويژه در حوزه پولي، بانکي و اقتصادي بر مي‌دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :