آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34327
تاریخ انتشار : 2 مهر 1392 11:9
تعداد بازدید : 920

دستبند و پابند الکترونیکی تا پایان آبان به زندان ها می رسد

رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: پس از وارد شدن دستبد و پابند الکترونیکی در پایان مهر ماه و راه اندازی و نصب نرم افزارهای مناسب روی این دستگاه، ان شاء الله تا پایان آبان ماه طرح استفاده از دستبند و پابند الکترونیکی در سطح کشور اجرایی می شود.

ایسنا- غلامحسین اسماعیلی با بیان اینکه وعده‌ای که داده‌ایم براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته است، گفت: به دلیل اینکه دستبد و پابند الکترونیکی تولید داخلی ندارد، قراردادی برای ورود این دستگاه با کشورهای خارجی منعقد شده است.
وی افزود: قرار است تا پایان مهرماه طرف قرارداد دستبد و پابندهای الکترونیکی را وارد کشور کند و به ما تحویل دهد؛ بنابراین هنوز مهلت قرارداد به پایان نرسیده و طبق بررسی‌های صورت گرفته طرف قرارداد در زمان معین به تعهد خود عمل خواهد کرد، مگر اینکه اتفاق غیرمترقبه‌ای در زمینه‌ واردات اتفاق بیفتد که ان‌شاء‌الله به محض وارد شدن دستبند و پابند الکترونیکی نسبت به اجرایی شدن طرح اقدام خواهیم کرد. رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: بعد از وارد شدن دستگاه باید سرورهای متناسب با دستگاه نصب شود و برای آن برنامه نوشته شود و این‌گونه نیست که بگوییم اگر مثلا دستگاه امروز وارد شد فردا اجرایی می‌شود، اما راه‌اندازی این دستگاه‌ها طولانی نخواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :