آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34328
تاریخ انتشار : 2 مهر 1392 11:11
تعداد بازدید : 1138

عرضه اینترنت پرسرعت در روستاها در نیمه دوم سال ۹۲

مدیرعامل شرکت ارتباطات ثابت ایران گفت: این شرکت در شش ماه دوم امسال با حمایت وزارت ارتباطات اقدام به عرضه اینترنت پرسرعت (ADSL) در روستاها خواهد کرد.

روابط عمومی شرکت مخابرات ایران- علی کارگزار گفت: شرکت ارتباطات ثابت ایران در تمام شهرهای کشور و چندین روستای بزرگ، خدمات اینترنت پرسرعت ارایه می‌کند و در مجموع دو میلیون مشترک ADSL در سراسر کشور دارد.
وی در مورد نحوه کمک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای عرضه اینترنت پرسرعت در روستاها، گفت: از آنجا که عرضه اینترنت پرسرعت در مناطق روستایی توجیه اقتصادی ندارد، بودجه مربوط به توسعه اینترنت در روستاها، از محل اعتبارات خدمات عمومی اجباری و پایه (USO) که در اختیار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار دارد، تامین می‌شود.
وی با اشاره به اینکه شرکت تلفن ثابت، با ایجاد شبکه‌ای واحد برای ارایه خدمات یکپارچه و واحد در سراسر کشور راه‌اندازی شده، افزود: هدایت 30 استان و بهینه کردن عملیات ارتباطات ثابت و جذب و ساماندهی نیروهای موجود و متخصص از اهداف شرکت ارتباطات ثابت ایران است.
وی افزود: این شرکت که در زیرمجموعه شرکت مخابرات ایران قرار دارد، متولی ایجاد، بهره‌برداری و توسعه تلفن ثابت است.
مدیرعامل شرکت ارتباطات ثابت ایران افزود: یکی از اهدافی که این شرکت دنبال می‌کند، ارایه سرویس‌ها به صورت یکنواخت در سراسر کشور است، یعنی سرویسی که در تهران ارایه می‌شود، باید در تمام نقاط کشور با همان کیفیت ارایه شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :