آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37074
تاریخ انتشار : 11 آبان 1392 10:42
تعداد بازدید : 600

مدیرکل امور مشترکان همراه‌اول:

معترضان به مابه التفاوت آهنگ پیشواز تماس بگیرید

براساس اعلام همراه اول در قبوض آینده که از اول مهر ماه تا اول آذر ماه امسال صادر می شود مبلغ هشت میلیارد تومان اضافه دریافت آهنگ پیشواز به مشترکان بازمی گردد. این در حالی است که همراه اول از هم اکنون با ارسال پیامکی به مشترکان میزان بستانکاری آنها را اطلاع رسانی کرده است.

فناوران- اواخر مهر ماه بود که به دنبال مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات با موضوع کاهش تعرفه سرویس آوای انتظار اپراتورهای تلفن همراه از پنج هزار ریال به سه هزار ریال، همراه اول اعلام کرد که مبالغ دریافتی ما‌به‌التفاوت در بازه زمانی 16 آبان ماه سال 91 تا 19 تیر ماه سال 92 را به مشترکان خود بازمی‌گرداند.
مدیرکل امور مشترکین همراه اول در خصوص اینکه اگر مشترکی در خصوص مبلغ بستانکاری خود اعتراض داشته باشد گفت: در صورتی که مشترکی معتقد باشد که باید مبلغ بیشتری به حسابش منظور شود، می‌تواند از طریق تماس با سامانه 9990 اعتراض خود را اعلام کند تا بررسی دقیق در این زمینه انجام شود.
علی حمیدی افزود: راه‌های دیگری همچون مراجعه به سایت همراه اول به آدرس mci.ir، تماس با بازرسی همراه اول، و یا مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی راه‌های دیگری است که مشترکان می‌توانند از طریق آن اقدام به طرح شکایت خود کنند.
وی گفت: شرکت ارتباطات سیار ایران براساس تکلیف قانونی مبلغ اضافه دریافتی بابت هزینه آهنگ پیشواز را برای مشترکان اعتباری به صورت شارژ بستانکاری و برای مشترکان دایمی به صورت اعمال بستانکاری در دوره چهارم صورت‌حساب امسال اعمال می‌کند.
این در حالی است، که در آبان‌ماه 91 در حالی که تعرفه سرویس آوای انتظار کاهش یافته بود، همراه اول با کاهش ندادن تعرفه، تا تیرماه سال 92 همچنان تعرفه سابق را از مشترکان دریافت کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :