fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 37088
  تاریخ انتشار : 11 آبان 1392 11:18
  تعداد بازدید : 567

  رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای یزد:

  برگزار نکردن نمایشگاه IT بدترین ضربه را به صنف می زند

  رییس نصر استان یزد در نمایشگاه کامیتکس گفت: نمایشگاه های استانی حوزه فناوری اطلاعات هرچند ضعیف، باید برگزار شوند زیرا برگزار نشدن آن بیشترین لطمه را به فعالان صنف می زند.

  فناوران - محمد صالح اولیا با بیان اینکه نمایشگاه کامیتکس یزد در حد توقع برگزار شده است، گفت: با وجود آنکه یک سال در برگزاری نمایشگاه کامیتکس وقفه ایجاد شد و مشکلات اقتصادی صنفی همچنان پابرجاست، برپایی نمایشگاه اگر با ضعف هم همراه باشد بیش از انتظار ماست.
  وی افزود: شرایط بد اقتصادی موجب رکود سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی شده است به همین دلیلی تمایل زیادی برای حضور در نمایشگاه وجود ندارد.
  اولیا با اظهار امیدواری از اینکه دیگر وقفه‌ای در برگزاری نمایشگاه ایجاد نشود، گفت: برگزاری نمایشگاه کامیتکس در سال‌های بعد نیز ادامه خواهد داشت و تمام سعی خود را می‌کنیم تا شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بازخورد و نتیجه لازم را از نمایشگاه بگیرند.
  رییس نصر یزد افزود: شرکت‌هایی که در نمایشگاه حضور دارند قطعا برگ برنده‌ای نسبت به آنهایی که حضور نیافتن دارند.
  وی دلیل حضور کمرنگ دولتی‌ها در نمایشگاه کامیتکس را تغییر استاندار یزد عنوان کرد و گفت: در سال‌های قبل استاندار سازمان‌های دولتی را ترغیب به حضور در نمایشگاه می‌کرد که امسال به دلیل تغییر مدیران دولتی در استانداری این امر محقق نشد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی