آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37088
تاریخ انتشار : 11 آبان 1392 11:18
تعداد بازدید : 628

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای یزد:

برگزار نکردن نمایشگاه IT بدترین ضربه را به صنف می زند

رییس نصر استان یزد در نمایشگاه کامیتکس گفت: نمایشگاه های استانی حوزه فناوری اطلاعات هرچند ضعیف، باید برگزار شوند زیرا برگزار نشدن آن بیشترین لطمه را به فعالان صنف می زند.

فناوران - محمد صالح اولیا با بیان اینکه نمایشگاه کامیتکس یزد در حد توقع برگزار شده است، گفت: با وجود آنکه یک سال در برگزاری نمایشگاه کامیتکس وقفه ایجاد شد و مشکلات اقتصادی صنفی همچنان پابرجاست، برپایی نمایشگاه اگر با ضعف هم همراه باشد بیش از انتظار ماست.
وی افزود: شرایط بد اقتصادی موجب رکود سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی شده است به همین دلیلی تمایل زیادی برای حضور در نمایشگاه وجود ندارد.
اولیا با اظهار امیدواری از اینکه دیگر وقفه‌ای در برگزاری نمایشگاه ایجاد نشود، گفت: برگزاری نمایشگاه کامیتکس در سال‌های بعد نیز ادامه خواهد داشت و تمام سعی خود را می‌کنیم تا شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بازخورد و نتیجه لازم را از نمایشگاه بگیرند.
رییس نصر یزد افزود: شرکت‌هایی که در نمایشگاه حضور دارند قطعا برگ برنده‌ای نسبت به آنهایی که حضور نیافتن دارند.
وی دلیل حضور کمرنگ دولتی‌ها در نمایشگاه کامیتکس را تغییر استاندار یزد عنوان کرد و گفت: در سال‌های قبل استاندار سازمان‌های دولتی را ترغیب به حضور در نمایشگاه می‌کرد که امسال به دلیل تغییر مدیران دولتی در استانداری این امر محقق نشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :