آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37091

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان یزد:

شرکت نمایشگاه ها همکاری بیشتری با کامیتکس داشته باشد

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان یزد با بیان اینکه فضای سالن نمایشگاه کامیتکس کم است از مسوولان شرکت نمایشگاه ها خواست همکاری بیشتری با سازمان داشته باشند و مجوز برگزاری این نمایشگاه را در سالن دیگری صادر کنند.

فناوران- محمدمهدی لسان صدق گفت: در شهر یزد سالن‌های دیگری وجود دارد که به مراتب از این سالن بزرگ‌تر بوده و امکانات بیشتری دارد اما شرکت نمایشگاه‌ها مجوز برگزاری نمایشگاه را فقط برای این سالن صادر می‌کند زیرا اینجا را با مبلغ کمی از شرکت کابل‌های مخابراتی شهید قندی اجاره کرده است. وی افزود: سازمان درخواست خود برای تغییر سالن نمایشگاه کامیتکس را به سازمان صنعت، معدن و تجارت داده و آنها موافقت خود را اعلام کرده‌اند، ولی شرکت نمایشگاه‌ها به هیچ وجه قبول نمی‌کند.
وی همچنین گفت: سالن فعلی نمایشگاه تنها گنجایش همین تعداد غرفه را دارد در حالی که معتقدیم سال آینده استقبال از این نمایشگاه بیشتر خواهد بود و قطعا با مشکل مواجه خواهیم شد.
لسان صدق گفت: اگر شرکت نمایشگاه‌ها با برگزاری نمایشگاه کامیتکس در سالن دیگری موافقت نکند، مجبوریم در جنب سالن سقف کاذب بزنیم که به طور یقین مشکلات جوی و جانمایی بسیاری خواهیم داشت.
وی افزود: تاکنون با توجه به اینکه تعداد متقاضیان نمایشگاه رصد می‌شود، تاکنون مشکلی از نظر جانمایی و فضای سالن نداشتیم اما با افزایش تعداد شرکت‌کنندگان این مشکلات خودشان را نشان می‌دهند.
وی با بیان اینکه سالن نمایشگاه بسیار دیر تحویل داده شد، گفت: متاسفانه 72 ساعت قبل از برگزاری نمایشگاه سالن به ما تحویل داده شد به همین دلیل برخی غرفه‌داران برای غرفه‌آرایی زمان
کم آوردند.
وی با بیان اینکه نظام صنفی یزد نیز مانند تهران برای برگزاری نمایشگاه کامپیوتر با شرکت نمایشگاه‌ها مشکل دارد، گفت: شرکت نمایشگاه‌ها مسایل و مشکلات زیادی ایجاد می‌کند که فعالیت ما را در این زمینه دچار چالش می‌کند. به طور مثال هرچه تلاش کردیم با توجه به اینکه نمایشگاه دیگری بعد از این نمایشگاه وجود ندارد و استقبال بسیار خوبی از کامیتکس شده یک روز دیگر برگزاری نمایشگاه تمدید شود که به هیچ وجه موافقت نمی‌کند.
وی افزود: اضافه شدن زمان برگزاری نمایشگاه منجر به رضایت بیشتر شرکت‌ها و حضور مستمر آنها در کامیتکس می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :