آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37187
تاریخ انتشار : 12 آبان 1392 10:10
تعداد بازدید : 671

FAX.IR روی موبایل رفت

نسخه موبایلی یا به اصطلاح App سرویس فکس اینترنتی FAX.IR در دومین سالگرد فعالیت این سرویس راه اندازی شد.

فناوران- FAX.IR یک سرویس فکس اینترنتی است که امکان ارسال و دریافت فکس در هر زمان و از هر مکان را مقدور می سازد. این سرویس دو سال پیش توسط شرکت آتریسا وابسته به افرانت رونمایی شد و دیروز در دومین سالگرد فعالیت، نسخه موبایلی (APP) خود را برای سیستم عامل های iOS و Android رونمایی کرد.
 از مزایای نسخه موبایلی FAX.IR می توان به موارد ی همچون ارسال و دریافت فکس با استفاده از گوشی موبایل، اسکن متون با دوربین موبایل، افزودن متن و ارسال به دستگاه فکس، دسترسی به آرشیو فکس های قبلی، Forward و Reply فکس های دریافتی به دستگاه فکس  و بهره گیری از Phonebook موبایل برای ارسال سریع فکس به Contact های کاربران اشاره کرد.
این نسخه همچنین امکان ارسال به تلفکس را به کاربر می دهد. به این ترتیب که با فعال‌سازی این قابلیت (در قسمت ارسال فکس) پس از برقراری ارتباط با مقصد، ابتدا متنی برای اطلاع از درخواست ارسال فکس گویش شده و پس از زدن کلید استارت فکس ارسال می شود.
ارسال فکس بر اساس برنامه زمانبندی و ارسال مجدد فکس‌های ارسالی ناموفق از دیگر امکانات این نسخه از Fax.ir است.  علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر، عضویت و دریافت نرم افزار می توانند به سایت www.fax.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :