آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 63989
تاریخ انتشار : 10 آذر 1393 12:5
تعداد بازدید : 727

مجمع عمومی موسس نصر اردبیل 17 دی برگزار می شود

در راستای تاسیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اردبیل، مجمع عمومی موسس جهت انتخاب هیات مدیره این سازمان روز 17 دی ماه برگزار خواهد شد.

روابط عمومی نصر کشور- در راستای اجرای قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای و آیین نامه اجرایی آن مبنی بر تشکیل نظام صنفی رایانه ای، دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری اردبیل با ثبت نام از داوطلبان عضویت در هیات مدیره و بازرسی نصر اقدام به برگزاری انتخابات می کند.
به همین منظور از آن دسته از شرکت ها و فروشگاه های فعال در زمینه فناوری اطلاعات و رایانه که در سطح استان اردبیل مشغول به کار هستند، دعوت شده برای ثبت نام برای عضویت در نظام صنفی رایانه ای استان به سایت اطلاع رسانی دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری اردبیل به نشانی ict.ostan-ar.ir مراجعه کنند. داوطلبان عضویت در هیات مدیره نیز می توانند با مراجعه حضوری به این دفتر اقدام به ثبت نام کنند.
آخرین مهلت ثبت نام و تحویل مدارک جهت عضویت در نصر استان اردبیل روز 21 آذرماه و آخرین مهلت ثبت نام از داوطلبان عضویت در هیات مدیره و بازرسی این سازمان 1 دی ماه سال جاری خواهد بود.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :