آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 7254

خسته نباشید!

خسته نباشید، آقای شورای عالی فناوری اطلاعات! این خسته نباشید برای چهار جلسه ایست که در عمر یک دولت، آنهم دولت نهم برگزار کردید. این همه تلاش و کوشش جای تشکر و تقدیر دارد. و من نمی دانم چرا باید عده ای برگزار نکردن جلسه طی این مدت و یا کم برگزار کردن جلسه طی آن مدت – دولت نهم- را مورد انتقاد قرار دهند.

در این کوران موازی کاری و وجود مدیران و ناظران و تصمیم‌گیرندگان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، همین که شما می‌توانید طی دوران حاکمیت یک دولت، چهار جلسه برگزار کنید باعث افتخار است. ما در شگفتیم که شما چه مایه توانایید! در حالی که شما، آقای شورای عالی فناوری اطلاعات اذعان دارید موضوعات قابل طرح زیادی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وجود دارد که باید به آنها رسیدگی کرد، لازم است موضوعی را به منتقدان عملکرد این شورا گوشزد کرد. آن هم این که، آن دوره – دولت نهم- که چهار بار بیشتر جلسه برگزار نشد، لابد دوره قحطی مسایل مهم و قابل طرح بوده است. و الا شورا تشکیل می‌شود که جلسه بگذارد، مدیریت کند، نظر بدهد و تصمیم بگیرد. و این چیزی جدای از اختصاص بودجه و سمت و صندلی است.
درست است که چهار ماه از زمان انتخاب دبیر جدید شورای عالی فناوری اطلاعات گذشته است، اما به این سادگی نیست که دبیر انتخاب شود و یک ماه بعد جلسه تشکیل شود. بالاخره باید چند ماه بگذرد، سال جدید شود، متخصصان و مسوولان به عبارتی همگان یاری کنند تا بالاخره بتوان جلسه تشکیل داد؛ آن هم با این حجم موضوع قابل طرح در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات.
در این روزهای پایانی سال 90 برای شورای عالی فناوری اطلاعات و ارتباطات آرزوی موفقیت و پیروزی می‌کنم. امیدوارم در سالی که پیش رو داریم، این شورا یکی دو جلسه برگزار کرده و بودجه مطلوب خود را دریافت کند. و من الله توفیق.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :