آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 7270
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1390 9:37
تعداد بازدید : 991

تنظیم حرکات ورزشی با برنامه کاربردی موبایل

محصول جدید شرکت نایک، محرکی ورزشی است که سرعت حرکات و ارتفاع پرش ها را حین بازی بسکتبال اندازه گیری می کند.

فارس- شرکت نایک که یکی از دو تولید کننده برتر پوشاک و لوازم ورزشی است، با شرکت آدیداس آلمان در رقابت است و مدل  Nike+ Basketball را به سری Nike+ خود افزوده است.
Nike+ Basketball سری جدید کفش‌های کتانی است که مجهز به سنسورهای فشار هستند. این سنسورهای حساس به فشار به طور استراتژیکی درون کفه زیری این کتانی طراحی شده‌اند تا میزان شدت بازی کرده شما، سرعت حرکات و ارتفاع پرش‌های شما را حین بازی بسکتبال اندازه‌گیری کنند.
این سنسورها بعد از اندازه‌گیری پارامترهای ذکر شده، به طور بی‌سیم و از طریق بلوتوث اطلاعات درج شده را به آیفون شما ارسال می‌کند. بنابراین شما می‌توانید نتایج خود را ببنید و مبتنی بر آنها پروسه پیشرفت خود را دنبال کنید.
Nike+ Training محصول مشابه دیگری است که به ورزش‌های گسترده‌تری اختصاص می‌یابد. برنامه موبایل این محصول ویدیوهای متنوعی را از تمرینات  ورزشی در اختیار کاربر قرار می‌دهد و سنسورهای زیر کفش نیز بازخوردهای ریل تایمی از عملکرد شما فراهم می‌کنند. در نتیجه ورزشکار می‌تواند متناسب با تمرکز و علاقه خود، فعالیت‌های ورزشی روزانه را بهبود ببخشید.
این کفش‌های مجهز به سنسور بخشی از مجموعه Lunarlon نایک خواهند بود و تا 29 ژوئن با سه مدل اولیه Nike+ Hyperdunk، Huperworkout+ مخصوص خانم‌ها و Lunar Tr+1 مخصوص آقایان در کشورهای فرانسه، آلمان، چین و آمریکا عرضه می‌شوند.نایک اطلاعاتی درباره قیمت این محصولات منتشر نکرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :