۰

آلونك در شيپور ادغام شد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۴
آلونك در شيپور ادغام شد
آیتی‌من - مدیرعامل شیپور در اولین همایش توسعه بازار املاک و مستغلات در حوزه آنلاین، گفت: شیپور راز موفقیت خود را در ارایه خدمات بهتر به مشتریان می داند. به همین دلیل استراتژی افزایش سهم خود از بازار را بر مبنای گسترش تعامل با بنگاه های املاک و مردم تعریف می‎کند.  رضا اربابیان با اعلام خبر ادغام آلونک در شیپور گفت: با سرمایه‎گذاری شیپور، آلونک در شیپور ادغام شد. شیپور و آلونک امروز با توان بیشتری نسبت به گذشته به کاربران خدمات ارایه می کنند. 
به گفته وی، آلونک یک سایت و اپلیکیشن ورتیکال در حوزه املاک است؛ اما شیپور یک سایت و اپلیکیشن هوریزنتال در گروه های مختلف کالایی است. اکنون با ادغام آلونک در شیپور باعث توانمندی بیشتر این دو سایت در بازار املاک حوزه آنلاین می شود
اربابیان افزود: آلونک با سیستم سی. آر. ام خود می‎تواند کمک شایانی را به دفاتر مشاور املاک ارائه دهد.
به گفته مدیرعامل شیپور، آلونک از جایگاه خوبی در بین مشاوران و صاحبان دفاتر املاک برخوردار است اکنون با حمایت و سرمایه‎گذاری شیپور، همچنان استراتژی دفاتر املاک محور بودن را به پیش می برد تا به عنوان نرم افزار و دستیار هوشمند برای مشاوران، یکه تاز بازار املاک شود. این امکان فراهم است که فعالان بازار ملک، با یک اپلیکیشن واحد، همه نیازهای خود در زمینه مشاوره خرید و فروش و اجاره از یک اپلیکیشن تامین کنند و همچنین قرارهای کاری را با بهینه ترین روش ممکن مدیریت کنند.
اربابیان ادامه داد: دو مجموعه شیپور و آلونک در کنار هم و با بهره‎گیری از توانمندی‎ها و اعتبار خود، درصدد تقویت هر چه بیشتر حوزه فعالیت‎های شان که همان بازار نیازمندی های آنلاین، بازار ملک است، می‎کوشند. حالا شیپور و آلونک، می‎توانند بیشتر از گذشته قابلیت‎های موجود خود را افزایش دهند و بهترین امکانات را برای مخاطبان و فعالان حوزه کسب و کار املاک فراهم کنند. امیدواریم با قرارگرفتن توانمندی های این 2 مجموعه در کنار هم، بیشترین همکاری و خدمت رسانی به مشاوران املاک و ارایه بهترین خدمات به مردم را تجربه کنیم. 
رضا اربابیان افزود: سایت‎های نیازمندی املاک بدون همراهی و پستیبانی دفاتر مشاورین املاک نمی توانند در بازار نقش موثری داشته باشند. به همین دلیل از دید ما، شیپور رفیق بنگاه‎های املاک است. همکاری سایت‎های نیازمندی آنلاین با مشاورین املاک باعث  امنیت بالای معاملات برای مردم می‎شود. سایت‎های نیازمندی املاک با تعاملات گسترده با اتحادیه مشاورین املاک می‎توانند از به وجود آمدن قیمت های کاذب در بازار جلوگیری کنند. شیپور با برخورداری از آگهی های مردمی و کاربران، یکی از اولویت های توسعه ای خود را ارتباط موثر با دفاتر مشاورین املاک می‎داند. 
کد مطلب : ۲۷۰۱۹۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين