۰

ایجاد اشتغال با تولید سیم کارت توسط همراه اول

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰
ایجاد اشتغال با تولید سیم کارت  توسط همراه اول
آیتی‌من - همراه اول با همکاری شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران، توانست زمینه اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر متخصص و کارشناس ایرانی را در ایران فراهم کند.
این همکاری در تولید سیم کارت که تا کنون ارایه بیش از ۵۰ میلیون سیم کارت را به بازار در بر داشته، سبب اشتغال غیرمستقیم بیش از ۵۰۰ نفر شده است.
تولید سیم کارت توسط همراه اول در داخل ایران علاوه بر کارآفرینی و اشتغال زایی، توانسته امنیت مشترکان همراه اول را افزایش دهد.
این افزایش امنیت از طریق تولید تمام کلیدهای امنیتی و حفظ آن در داخل کشور صورت می گیرد و احتمال بروز مشکلاتی از قبیل لو رفتن اطلاعات کاربران توسط شرکت های خارجی را از بین می برد.
سیم کارت های داخلی تمامی استانداردهای بین المللی از جمله تحمل دمای منفی ۲۰ تا مثبت ۸۵ درجه را برای سیم کارت های عادی و تحمل دمای منفی ۴۰ تا مثبت ۱۰۵ درجه را برای سیم کارت های M2M  دارد.
حبر دیگر این که همراه اول پلتفرم کامل شبکه مبتنی بر رایانش ابری را برای ارائه سرویس های 5G به صورت کاملا بومی پیاده سازی کرد.
همراه اول با کمک متخصصان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف برای نخستین بار در کشور و در منطقه توانسته است پلتفرم کامل مبتنی بر NFV/SDN را با قابلیت هایی نظیر MEC و برش دهی به صورت کامل پیاده سازی کند.
بخش فنی همراه اول که همکاری خود با دانشگاه شریف را از دو سال پیش آغاز کرده است، توانسته تمام بخش های شبکه را در قالب یک پلتفرم کامل به صورت بومی پیاده سازی کرده و آمادگی تبدیل این شبکه به صورت تجاری را دارد.
همراه اول امسال در نمایشگاه با رونمایی از  کاربردهای مختلف 5G در قالب دموهایی از دانشگاه شریف و تربیت مدرس توانست توانمندی های پلتفرم پیاده سازی شده را به نمایش بگذارد.
رقابت خودروهای برقی متصل به شبکه با استفاده از قدرت تمرکز ذهن افراد و حسگرهای مغزی در نمایشگاه تلکام برای عموم مردم به نمایش گذاشته شد.
پیاده سازی پلتفرم کامل شبکه 5G، به کارگیری تکنیک های مجازی سازی و شبکه های نرم افزار محور و مجازی سازی توابع شبکه از مهم ترین بخش های همکاری همراه اول و دانشگاه صنعتی شریف در مورد بومی سازی و پیاده سازی شبکه نسل پنجم تلفن همراه بوده است. 
کد مطلب : ۲۷۰۲۱۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين