۰

امنیت خانه تان را با صدای خود تامین کنید

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۲
امنیت خانه تان را با صدای خود تامین کنید
 
به گزارش انگجت، شرکت آمازون یک پنل کنترل امنیتی را فعال کرده است که به شما امکان کنترل سیستم های امنیتی را با صدای شما می دهد.

شما می توانید آن را با صدای خود فعال و غیرفعال کنید و حالت های خاص مانند خانه، دور از خانه و شب را تنظیم کنید و خانه را در هر حالتی تنها با پرسیدن از الکسا به سادگی چک کنید و از شرایط خانه باخبر شوید.

صد البته که آمازون از پیامدهای امنیتی این کار آگاه است. به همین دلیل شما باید به صورت شخصی و با صدای خودتان این سیستم را فعال کنید و می توانید از تعیین یک کد صوتی مخصوص ​​به جای فریاد زدن رمز خود استفاده کنید.

این فناوری، آمازون را به بازار سیستم های امنیت خانگی وارد می کند.

در همین حال، استراتژی آمازون این است که با توسعه سخت افزارها و نرم افزارها به صورت همزمان، از حضور فیزیکی دستیار هوشمند خود در همه جا اطمینان حاصل کند.

آمازون در تلاش برای گسترش دسترسی به دستیار صوتی هوشمند خود و خودکار کردن خانه ها است.

این قابلیت در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا در دسترس است و شرکت های توسعه سیستم های امنیتی مانند Abode، ADT، Honeywell، Ring  و Scout Alarm از آن استفاده می کنند.

این قابل درک است که افراد به دلیل امکان استراق سمع یا استفاه از صدا به تنهایی، در استفاده از این پلت فرم جدید تردید داشته باشند، اما آمازون به روشنی تضمین کرده است که اقدامات امنیتی لازم از جمله فناوری تشخیص صوت را به منظور شخصی سازی این فناوری و تامین امنیت آن به کار گرفته است.

به این ترتیب این روش می تواند به جای استفاده از تلفن همراه یا وارد کردن کد روی یک صفحه هنگام ورود و خروج از خانه استفاده شود.
 
مرجع : ايسنا
کد مطلب : ۲۷۰۸۴۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين