۰
تا پایان دی ماه

مهلت ارسال آثار به جشنواره بازی های ویدیویی تمدید شد

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۱
مهلت ارسال آثار به جشنواره بازی های ویدیویی تمدید شد

آیتی‌من - دبیر هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران با اعلام این خبر گفت: استقبال خوبی از جشنواره امسال صورت گرفته که با توجه به افزایش قابل توجه جوایز جشنواره، دور از انتظار نبود.

محمد حاجی میرزایی افزود: تاکنون حدود ۸۰ اثر به جشنواره ارسال شده است، با این حال با توجه به این که شرط حضور بازی ها در رویداد امسال، انتشار در یکی از مارکت های ایرانی یا خارجی است، بازی سازان زیادی خواستار تمدید مهلت ثبت نام بودند تا فرصت بیشتری برای گرفتن خروجی نهایی و انتشار در مارکت های دیجیتالی داشته باشند. به همین دلیل نیز فرصت دریافت آثار تا پایان دی ماه تمدید شد.

وی افزود: با توجه به این که داوران برای بررسی تمام بازی ها نیاز به زمان دارند، بعید است مهلت ثبت نام، بیش از این تمدید شود.

دبیر جشنواره هشتم تاکید کرد: براساس فراخوان منتشر شده، بازی هایی که در مرحله Soft Lunch و Early Access هستند نیز می توانند در جشنواره شرکت کنند.

حاجی میرزایی درباره بازی هایی که در بخش بهترین به روز رسانی شرکت می کنند توضیح داد: در فراخوان اولیه اعلام شده بود که نسخه پیش از به روز رسانی برای داوری ارسال شود که این شرط مشکلاتی را برای علاقه مندان حضور در این به وجود آورد. به همین دلیل تصمیم گرفته شد به جای ارسال نسخه قدیمی، بازی سازان فهرست کاملی از تغییرات به وجود آمده را به صورت کتبی اعلام کنند.

براساس این گزارش برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت جشنواره به نشانی irangamefestival.ir مراجعه کنید.

 
کد مطلب : ۲۷۰۹۸۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين