۰

برچسبی برای اندازه گیری رطوبت پوست

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶
برچسبی برای اندازه گیری رطوبت پوست

به گزارش انگجت، همکاری میان غول آرایشی و بهداشتی «L'Oreal» و یکی از پیشگامان توسعه پوشیدنی‌های فناورانه به نام پروفسور «جان راجرز» منجر به تولید حسگر جدیدی برای سال ۲۰۱۹ شده است که میزان رطوبت پوست را اندازه می‌گیرد و در صورت تشخیص مشکل به شما خواهد گفت که از چه محصولاتی برای رفع عارضه استفاده کنید.

این حسگر با نام «My Skin Track pH» یک حسگر پوشیدنی کوچک است که سطح رطوبت پوست شما را نظارت می‌کند.میزان pH یک پوست سالم باید بین ۴.۵ و ۵.۵ باشد که نشان‌دهنده کمی اسیدی بودن آن است و اگر پوست شما خارج از این محدوده باشد یعنی دچار مشکل است.

به گفته شرکت سازنده، عدم تعادل PH می‌تواند باعث واکنش التهابی از جمله خشکی، اگزما و درماتیت آتوپیک(یک بیماری پوستی) شود.

با چسباندن این برچسب روی ساعد خود می‌توانید طی ۱۵ دقیقه از میزان اسیدی یا قلیایی بودن پوست خود مطلع شوید.سیستم‌های دیگری نیز قبلا  قادر به انجام این کار بوده‌اند، اما هیچ‌کدام اندازه‌ای به این کوچکی نداشتند و نمی‌توانستند این کار را به راحتی این حسگر جدید انجام دهند.

پس از گذشت ۱۵ دقیقه از چسباندن این برچسب روی پوست، کاربران باید برنامه مخصوص آن را روی گوشی خود باز کنند و یک عکس از برچسب بگیرند. رنگ‌های موجود در داخل دستگاه که تغییر رنگ داده‌اند می‌تواند توسط برنامه تفسیر شود و یک تصویر از میزان سلامت پوست‌تان به شما بدهد.اگر مشکلی تشخیص داده شود، برنامه مصرف یک سری از محصولات L'Oreal را به شما پیشنهاد می‌کند.
 
مرجع : ايسنا
کد مطلب : ۲۷۱۰۱۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين