کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

برگزاری بخش الکام ترندز در الکامپ 25

27 فروردين 1398 ساعت 16:18

الکام ترندز امسال هم با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردها، قابلیت ها و توانمندی های اعضاء در مورد جدیدترین ترندهای جهانی یکی از بخش های الکامپ امسال خواهد بود.آی‌تی‌من- در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، بخش الکام ترندز با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردها، قابلیت ها و توانمندی‌های اعضاء در مورد جدیدترین ترندهای جهانی برگزار می شود.

سازمان‌های دولتی به شکل گسترده‌تر، دستاوردهای خود را در سالن‌های دولت هوشمند برای مردم و کسب و کارهای بخش خصوصی به نمایش می گذارند تا با یاری جستن از توان‌های مردمی و جذب مشارکت‌ها، خدمات دولتی را توسعه داده و در دسترس عموم قرار دهند.

به منظور اشتراک مساعی ، شبکه سازی و هم افزایی تجربیات فن سالاران در حوزه های گوناگون ICT در بخش  الکام تاکز به گفتمان‌سازی در حوزه های تحول دیجیتال، اقتصاد دیجیتال، دولت الکترونیک و هوشمند سازی شهرها و بسیاری از مقولات راهبردی و یا عملیاتی در حوزه الکترونیک و کامپیوتر پرداخته می شود.

پیش ثبت‌نام  از تاریخ دوم اردیبهشت ماه در سامانه  iran-elecomp.com  شروع  خواهد شد و همچون سال های قبل  اولویت پیش ثبت نام در جانمایی غرفه‌ها و شرکت‌ها موثر خواهد بود. 
 


کد مطلب: 271679

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/271679/برگزاری-بخش-الکام-ترندز-الکامپ-25

ITMen
  https://www.itmen.ir