۰
فراخوان حضور بازی‌سازان در یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال

مهلت ثبت‌نام در یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال تمدید شد

تاریخ انتشار
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸
مهلت ثبت‌نام در یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال تمدید شد

آی‌تی‌من- به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و به نقل از دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال، به منظور فراهم‌کردن فرصت مناسب برای ثبت‌نام و آماده‌کردن محتوا و خدمات مرتبط با محورهای جشنواره توسط متقاضیان و درخواست ایشان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام، به پیشنهاد کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی، رویداد مذکور تا 31 اردیبهشت‌ماه 1398 تمدید شده است. گفتنی است با توجه به تعداد بالای آثار موجود برای رقابت در بخش‌ها و محورهای مختلف موضوعی جشنواره و آغاز داوری اولیه از ابتدای خردادماه 1398، این زمان دیگر قابل تمدید نخواهد بود.

یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال با محوریت موضوعات هفت‌گانه شامل «امید و نشاط اجتماعی»، «مقاومت و انقلاب اسلامی»، «خانواده و سبک زندگی»، «اقوام و فرهنگ ملی و محلی»، «مسجد و مناسک دینی»، «کسب و کارهای نوپا» و «حکمرانی و مدیریت» برگزار می‌شود.

از جمله قالب‌های اولویت‌دار برای دریافت آثار این جشنواره می‌توان به «بازی‌های رایانه‌ای» اشاره کرد که براساس معیارهای «فنی، طراحی، هنری، بازی‎نامه و داستان» ارزیابی می‌شوند.

براساس آنچه توسط روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال اعلام شده بازی‌های رایانه‌ای از جمله قالب‌های اولیت‌دار در موضوعات «خانواده و سبک زندگی»، «مسجد و مناسک دینی»، «کسب و کارهای نوپا» و «حکمرانی و مدیریت» است.

یازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال در هفت بخش موضوعی و در 33 عنوان داوری خواهد شد و  به برگزیدگان هر عنوان به صورت مجزا جوایزی به ترتیب ذیل اهدا خواهد شد:
رتبه اول: تندیس زرین سرآمد+لوح+جایزه 70 میلیون ریالی
رتبه دوم: لوح تقدیر+جایزه 50 ملییون ریالی
رتبه سوم: لوح تقدیر+جایزه 30 ملیون ریالی

همچنین برگزیدگان علاوه بر دریافت جوایز فوق از حمایت‌های معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و  ذیل آن، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال برخوردار خواهند شد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این لینک در جشنواره ثبت‌نام کرده و به ارسال آثار خود بپردازند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت جشنواره مراجعه کنید.

 
کد مطلب : ۲۷۱۹۹۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين