کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دمسان رایانه ارایه کرد

«دانالیکا» ابزاری کارآمد برای تحلیل بازدیدکنندگان وب‌سایت

24 تير 1398 ساعت 15:51

در دنیای مجازی، جذب مخاطبان، به نحوی که منجر به وفاداری مشتریان شود، بسیار مهم است و این مهم تنها با ایجاد فرآیند نظارت دائم بر رفتار و واکنش‌های آن‌ها در محیط کسب و کار مجازی مقدور است. براي رسيدن به اين هدف در اختيارداشتن اطلاعاتي نظير شهر يا كشور بازديدكنندگان، دستگاه و مرورگر مورد استفاده، كانال‌هاي ورودي به سايت(موتورهاي جست‌وجو، شبكه‌هاي اجتماعي و..)، صفحات بازديد شده، ماندگاري درسايت، نرخ فرار و خروج از سايت، ميزان تحقق اهداف سايت و... بسيار حياتي است.


 
داناليكا، ابزار بومي تحليل و گزارش گيري از بازديد كنندگان وب سايت است كه شركت مهندسي دمسان رايانه آن را توليد کرده است.

داناليكا با جمع آوري، پردازش و تحليل اطلاعات رفتاري كاربران وب سايت، گزارش‌های متنوعي درباره بازديدها و بازديدكننندگان سايت ارائه مي‌کند كه منجر به افزايش وفاداري مشتريان شده و مزاياي زير را به همراه مي آورد:
● كمك به طراحي دقيق‌تر استراتژي‌ها
● تعريف اهداف كسب وكار و ردگيري آنها
● ردگيري كمپين‌هاي تبليغاتي
● كاهش هزينه‌هاي تبليغاتي
● فروش هر چه بيشتر محصولات و خدمات
داشبورد فارسي و تقويم شمسي داناليكا گزارش گيري، استفاده و كاربري آن را نسبت به نرم افزارهاي مشابه خارجي مانند گوگل آناليتيكس آسانتر مي‌کند.
همچنین واسط كاربري ساده و  آسان داناليكا استفاده از آن را بدون نياز به داشتن تخصص فني امكان پذير مي‌سازد. علاوه بر اين ابزارهاي رايگان عمدتا مشكلات متعددي براي كاربران ايجاد مي‌کنند.

 
 
داناليكا قابليت استفاده بر روي انواع وب سايت‌هاي اينترنتي و اينترانتي را دارد و از انواع مختلفCMS ها از جمله Joomla، Drupal، wordpress  و .. همچنين فروشگاه‌هاي آنلاين نظير Woo commerce ، Magento  و.. پشتيباني مي‌كند.
براي مشاهده ساير امكانات و شرايط استفاده از نسخه رايگان  داناليكا به www.danalica.com مراجعه فرماييد.


 


کد مطلب: 272450

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/272450/دانالیکا-ابزاری-کارآمد-تحلیل-بازدیدکنندگان-وب-سایت

ITMen
  https://www.itmen.ir