کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ابروید، ابر پربار اطلاعات

29 تير 1398 ساعت 21:38

سامانه ابروید با در اختیار قرار دادن خدمات متنوع از جمله فضای ابری رایگان، پایگاه داده، اشتراک فایل‌ها و مواردی از این قبیل به توسعه‌دهندگان برنامه و بازی‌های موبایلی، ‌این امکان را به آن‌ها می‌دهد تا تمامی نیازهای زیرساختی سروری خود را به رایگان تامین کنند.آی‌تی‌من- با استفاده از ابروید، توسعه‌دهندگان بدون اینکه لازم باشد برای خرید و راه‌اندازی زیرساخت‌های مناسب سازمان یا کسب‌ و‌کار خود هزینه‌ی بالایی بپردازند قادر خواهند بود از زیرساخت‌های فراهم شده توسط ابروید به میزان نیاز خود استفاده کنند؛ درنتیجه هزینه‌ای به مراتب پایین‌تر پرداخت کنند. در عین حال برای پیکربندی و نگهداری زیرساخت‌ها نیز نیاز به صرف هزینه و زمانی جداگانه نخواهند داشت.

مشتریان ابروید می‌توانند در صورت لزوم، میزان خدمات یا منابع مورد نیاز خود را در لحظه افزایش یا کاهش دهند. هم‌چنین می‌توانند از امنیت بالایی با هزینه‌ای کمتر بهره‌مند شوند چرا که داده‌های آن‌ها در مرکز داده‌ای زیر نظر متخصصین و تحت تنظیمات امنیتی حرفه‌ای قرار می‌گیرد.
 
چرا ابروید؟
ابروید چند ویژگی مهم دارد که سبب می شود توسعه‌دهندگان از آن استفاده می‌کنند. این ویژگی‌ها عبارتند از:
۱- ورود بدون ثبت‌نام
برای حضور در سامانه ابروید نیاز به ایجاد حساب کاربری جدید نیست و توسعه‌‌دهندگان می‌توانند با حساب کاربری خود در چارخونه وارد این سامانه شوند.

۲- خدمات کاملا رایگان
خدمات فضای ابری که سامانه ابروید ارائه می‌دهد برای تمام کاربران کاملاً رایگان است و برای استفاده از آنها هیچ نیازی به پرداخت ندارد.

۳- دامنه اختصاصی
هر کسب‌وکار برای استفاده از خدمات ارائه شده از ابروید، می‌تواند دامنه اختصاصی خود را ثبت کرده و نیاز نیست از دامنه‌‌های دیگر استفاده کند.

۴- دانلود مستقیم
فایل‌ها و اطلاعاتی که روی این فضای ابری قرار بگیرد می‌تواند به صورت مستقیم دانلود شود.
 


خدمات ابروید
سامانه ابروید خدماتی برای توسعه‌دهندگان ارائه می‌کند که از اهمیت خاصی برای توسعه برنامه‌ها برخوردار است. این خدمات را با هم بررسی می‌کنیم.
 
شبکه توزیع محتوا
 خدمات شبکه توزیع محتوای ابروید ضمن افزایش سرعت بارگذاری برنامه و بازی‌‌های موبایلی، هزینه‌های شما را نیز کاهش می‌دهد.  
ذخیره سازی و مدیریت فایل ها
 با ذخیره سازی نامحدود ومطمئن انواع فایل‌ها در ابروید، به سادگی به اطلاعاتتون دسترسی داشته باشید.  
پایگاه داده
 1. 1. رایانش ابری
  2. پایگاه داده با سقف مشخص از نظر تعداد
  • ♦ Query
   ♦ Query همزمان
   ♦ تعداد کاربران همزمان
 
 


کد مطلب: 272477

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/272477/ابروید-ابر-پربار-اطلاعات

ITMen
  https://www.itmen.ir