کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با مشارکت «هاب» و «همراه اول»

پلتفرم هوش مصنوعی CICAP در الکامپ رونمایی شد

31 تير 1398 ساعت 17:21

«پلتفرم هوش مصنوعی» با تمرکز بر تحلیل هوشمند محتوا که با مشارکت استراتژیک «هاب» توسعه می‌یابد، در آخرین روز الکامپ معرفی و رونمایی شد.آی‌تی‌من- یکشنبه گذشته در آخرین روز برگزاری نمایشگاه الکامپ ۹۸، پلتفرم هوش مصنوعی CICAP که با مشارکت شرکت هوشمند اول بهشتی (هاب) دراختیار استارتاپ‌ها و تیم‌های نوآور قرار می‌گیرد، در جریان برگزاری نشستی خبری معرفی و رونمایی شد.
 
رسالت این پایگاه، استخراج اطلاعات و برچسب گذاری معناداری است که فرضا یافتن کلیدواژه در فایل‌های صوتی، فریم‌های مشخص در ویدیو، پیش پردازش متون و... بخشی از آن‌هاست.
 
ارائه خدمات پلتفرم هوش مصنوعی به تیم‌های تحت پوشش شتابدهنده هاب، به صورت رایگان یا با شرایط ویژه خواهد بود.
 
حقی، معاون نوآوری و توسعه کسب و کار هاب در این مراسم با بیان اینکه «هاب» برای رشد ایده‌های نوآورانه دیجیتالی به وجود آمده است، گفت: شرکت هوشمند اول بهشتی فعاليت رسمی خود را با مشارکت دانشگاه شهید بهشتی و همراه اول از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد تا با به کارگیری قابلیت‌های علمی و تجربیات صنعتی این دو نهاد، در توسعه کسب و کارهای دیجیتالی نقش آفرینی کند.
 
هاب با تسهیل دسترسی به امکانات مالی، فناوری‌های پایه و پلتفرمی و ایده‌های نوین تجاری، با محوریت شتابدهی کسب و کارهای نوپا به دنبال خلق ارزش در زیست‌بوم اقتصاد دیجیتالی کشور است.
 
 


کد مطلب: 272485

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/272485/پلتفرم-هوش-مصنوعی-cicap-الکامپ-رونمایی

ITMen
  https://www.itmen.ir