کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مادایران و مانترا نمایندگان خدمات پس از فروش هواوی شدند

آی تی من (ITMEN) , 16 آذر 1398 ساعت 21:37

شرکت هواوی اعلام کرد که دو شرکت‌ «مادیران» و «مانترا» را به عنوان نمایندگان رسمی خود برای اجرای تعهداتش در ایران انتخاب کرده‌است.آی‌تی‌من- در گذشته شرکت «حامی» خدمات پس از فروش هواوی را بر عهده داشت اما در حال حاضر تمام محصولات هواوی که به شکل رسمی وارد ایران می‌شوند، تحت حمایت خدمات پس از فروش شرکت‌های «مادیران» و «مانترا» هستند.

هواوی اعلام کرده که برای راحتی مشتری‌های خود، روش‌‌های آسان و در دسترسی را  جهت بررسی ضمانت دستگاه‌های خود در نظر گرفته است. به این صورت که اعتبار سنجی گارانتی هواوی از سه طریق ارسال کد IMEI به مرکز پیامکی (100042000)، تماس با مرکز پشتیبانی شبانه روزی به شماره  02142000 یا مراجعه به قسمت پشتیبانی در سایت رسمی شرکت هواوی امکان پذیر است.

همچنین برای اطلاع از آدرس، شماره تماس، ساعت‌های کاری و موقعیت مکانی مراکز خدمات مادیران و مانترا روی نقشه می‌توان به ‌سایت ذکر شده و قسمت «مکان مراکز خدمات» مراجعه کرد.

هواوی اعلام کرده که امیدوار است تمام شرکت‌های بزرگ و پیشرو در تکنولوژی‌های روز جهان ‌مانند هواوی، به بهبود کیفیت خدمات، حل مشکلاتی مانند سرگردانی خریداران برای نحوه دریافت خدمات و رفع مشکلات موجود در تامین قطعات محصول در ایران توجه کنند.
 


کد مطلب: 273135

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/273135/مادایران-مانترا-نمایندگان-خدمات-فروش-هواوی-شدند

ITMen
  https://www.itmen.ir