۰

سلفی نخست وزیر انگلیس با گوشی هواوی P30 پرو حاشیه ساز شد

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۸
سلفی بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس با گوشی هواوی P30 پرو
سلفی بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس با گوشی هواوی P30 پرو

آی‌تی‌من- بوریس جانسون در حالی تصویری از خود با گوشی هواوی منتشر کرده که یک روز قبل حمایت خود را از مواضع آمریکا در راستای تحریم شرکت چینی اعلام کرده بود.

وی که در یک برنامه تلویزیونی حاضر شده بود بعد از اتمام برنامه یک عکس سلفی با مجریان گرفت و آن را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

در همین راستا یکی از مجریان اعلام کرد که گوشی P30 متعلق به جانسون بوده اما یکی از نمایندگان نخست وزیری خبر را تکذیب و اعلام کرد که بوریس از گوشی هواوی استفاده نمی‌کند.

جانسون و ترامپ به تازگی در جریان برگزاری نشست ناتو در لندن با یکدیگر دیدار کرده بودند و تحلیل گران معتقد بودند جانسون در جریان این دیدار دیدگاه های ترامپ بر علیه هواوی را کم و بیش پذیرفته است، به خصوص که نخست وزیر انگلیس بعد از این نشست اگر چه مانعی بر سر راه سرمایه گذاری هواوی در این کشور ندیده بود، اما تصریح کرده بود که منافع و امنیت ملی انگلیس را بدین خاطر به خطر نمی‌اندازد.

در این میان سلفی گرفتن جانسون با گوشی هواوی در یک برنامه تلویزیونی مورد انتقاد قرار گرفته است. بعد از تشدید انتقادها بر علیه نخست وزیر انگلیس، اعلام شد که این گوشی متعلق به جانسون نبوده و از یکی از کارکنان شبکه تلویزیونی مذکور برای تهیه عکس سلفی به امانت گرفته شده است.

در این میان اگر چه هواوی در این زمینه موضع گیری رسمی نداشته، اما یکی از کارکنان این شرکت به شوخی در حساب کاربری خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: حیف شد که برای تهیه این عکس از گوشی جدیدتر میت ۳۰ استفاده نشده است. این گوشی فناوری نسل پنجم و تازه ترین دستاوردهای هواوی را به نمایش می‌گذارد.

 
مرجع : TechRadar
کد مطلب : ۲۷۳۱۳۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين