۰

جایزه ملی شرکت تحول آفرین برتر به همراه اول اعطا شد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹
جایزه ملی شرکت تحول آفرین برتر به همراه اول اعطا شد
جایزه ملی شرکت تحول آفرین برتر به همراه اول اعطا شد

آی‌تی‌من- هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات دیروز یکشنبه ۲۹ دی ماه با حضور رئیس سازمان فناوری اطلاعات و رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور در سالن همایش های وزارت کشور برگزار شد.

رویکرد این همایش ملی و شعار آن «ارزش آفرینی کسب و کارهای تعاملی و پلتفرم ها» در قالب سه محور «علمی - فناورانه»، «مدیریتی - اقتصادی» و «اجتماعی - فرهنگی» عنوان شده است.

در این رویداد که یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین گردهمایی های مدیران فناوری اطلاعات کشور است، جوایز ملی فاب(فناوری اطلاعات برتر)، مبفا(مدیران برتر فناوری اطلاعات) و جایزه شرکت‌های تحول آفرین به برگزیدگان این حوزه اعطا شد و شرکت ارتباطات سیار ایران موفق به دریافت «جایزه شرکت تحول آفرین برتر» شد.

گفتنی است، جایزه شرکت‌های تحول آفرین به منظور شناسایی و تجلیل از شرکت‌های فعال فناوری اطلاعات که نقش بسزایی را در پیاده سازی و کاربست فناوری اطلاعات در کشور ایفا می‌کنند و برخی از آنها خود منشا ایجاد تحول در ماهیت فناوری اطلاعات یا کاربست صحیح آن در کسب‌ و کار هستند، اعطا می‌شود.

یکی از اهداف اعطای این جایزه، حساس سازی و آگاهی رسانی بخش حاکمیت و مدیران عالی کشور درباره اهمیت فناوری اطلاعات به عنوان یک اهرم تحول آفرین در حوزه‌های مختلف عنوان شده است.

 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۳۲۹۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين