۰

راه‌اندازی اتاق یادگیری همراه‌اول در نمایشگاه کار ایران

تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۶
راه‌اندازی اتاق یادگیری همراه‌اول در نمایشگاه کار ایران

آی‌تی‌من- سومین نمایشگاه کار ایران به مدت سه روز از فردا در محل بوستان گفتگوی تهران آغاز به کار می کند که «همراه‌اول» نیز در سالن تهران غرفه 6 حضور دارد.

نمایشگاه کار، رویدادی است که در آن سازمان‌ها با موقعیت‌های شغلی خود حاضر شده و فرصت می یابند تا با کارجویان ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام کنند.

استخدام در معتبرترین سازمان‌های کشور، امکان ملاقات حضوری و گفت‌وگو با مدیران جذب و استخدام و آشنایی با فرهنگ سازمانی شرکت‌های معتبر از جمله ویژگی‌های برگزاری این رویداد برای کارجویان عنوان شده است.

واحد منابع انسانی همراه‌اول ضمن حضور در این رویداد ملی، با برگزاری بیش از 20 کارگاه تخصصی و تجربی در قالب اتاق یادگیری(Learning room) به انتقال دانش و تجارب در حوزه کاری نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور می پردازد.

در این نمایشگاه سه روزه کارگاه‌هایی با عناوین «روندهای جدید استخدام در 2020»، «چگونه در شرکت‌های بزرگ استخدام شویم؟»، «مالی، شریک تجاری کسب و کار یک اپراتور»، «چگونه یک کمپین تبلیغاتی طراحی کنیم؟»، «اقتصاد دیجیتال، دنیای جدیدی که در آنیم»، «طرح کسب و کار، چگونه کسب و کارمان را بازسازی کنیم»، «IOT، همه چیز به هم وصل خواهد شد»، «AI، هوشی برای ساماندهی جنگل داده‌ها»، «بلاکچین، دنیای آینده تحت کنترل همه و هیچکس»، «نقشه راه و تکنولوژی‌های اینترنت اشیاء»، «5G، نسل پنجم شبکه‌های موبایل»، «هوش مصنوعی در شبکه‌های نسل آینده موبایل» برگزار می شود.

حضور در این کارگاه‌ها برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان اعلام شده است.

همراه‌اول با حضور در غرفه 6 سالن تهران واقع در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو، از ساعت 9:30 تا 18 میزبان بازدیدکنندگان و کارجویان است.


 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۳۳۶۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين