۰

شرکت وردلاین برند اینجنیکو، غول صنعت پرداخت اروپا را خرید!

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲
ورلدلاین شرکت اینجنیکو را خرید
ورلدلاین شرکت اینجنیکو را خرید

به گزارش رویترز، شرکت Worldline که خود از شرکت فرانسوی فناوری اطلاعات آتوس (ATOS.PA) متولد شده است، در راستای تلاش برای ایجاد سهم خود از معاملات دیجیتال و پرداخت الکترونیکی در بازارهای آتی دست به این اقدام زده است. لازم به ذکر است که این شرکت در سال میلادی گذشته نیز موجی از ادغام و جمع آوری شرکت‌ها را در بین رقبای ایالات متحده انجام داده است.

شرکت  Worldline دارای محصولات کاملی از سخت‌افزارها و نرم‌افزارها در حوزه پرداخت است که مهم‌ترین آن ترمینال‌های با قابلیت پرداخت الکترونیکی یکپارچه (سلف سرویس)، با نام تجاری Valina است. این محصول با ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دیده شده کاربردهای زیادی در ارائه خدمات پرداخت در حوزه‌های مختلف از جمله جایگاه‌های سوخت و همچنین تجهیز خدمات سلف سرویس در بخش‌های مختلف را داراست.

شرکت Worldline  در سال مالی گذشته توانسته با عقد قراردادی چشم‌گیر و قابل توجه، تجهیز خدمات سلف سرویس در کشور سوئد را از آن خود کند. رشد روزافزون کاربری و تقاضای ترمینال Valina در حال حاضر به‌گونه‌ای است که مدیر عامل مجموعه، آقای گراپینت آینده شرکت Wordline را از آن Valina می‌داند.
 

 
  ژیل گراپینت، رئیس اجرایی Worldline به خبرنگاران گفت: ما احتمالاً شاهد تحكیم و ثبات بیشتر خواهیم بود. و تصاحب و مالکیت شرکت Ingenico ارزش سهام ضمنی 7.8 میلیارد یورو را به شرکت ما اعطا می‌کند و بلافاصله درآمد جهانی ما را به ازای هر سهم افزایش می‌دهد. وی افزود: بر اساس پیش‌بینی ما تا سال 2024، این رقم به ارزش تقریبی 250 میلیون یورو خواهد رسید.
 
منبع : ویرلن
کد مطلب : ۲۷۳۳۶۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين