کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نسخه سفید کارت گرافیک STRIX GeForce 2080 Super ایسوس عرضه شد

20 بهمن 1398 ساعت 21:54

ایسوس، در پی انقلاب در طراحی و رنگ بندی محصولات گیمینگ خود است، پس از ROG Strix GeForce RTX 2080 TI White Edition مدل ROG Strix GeForce RTX 2080 Super White Edition رسیده و این محصول را به رنگ سفید عرضه کرده است.آی‌تی‌من- کارت گرافیک Strix GeForce RTX 2080 Super White Edition ایسوس درست مانند مدل Strix GeForce RTX 2080 TI White Edition طراحی شده که به نوعی ادامه دهنده مسیر این رنگ جدید در خانواده ROG است.

ایسوس برای این کارت گرافیک، تراشه دستچین شده و با کیفیت سیلیکون بالاتری را انتخاب کرده است. این عمل منجر به دستیابی فرکانس از پیش اورکلاک شده این کارت گرافیک تا 1890 مگاهرتز شده است.
 
فناوری Auto-Extreme
تمامی‌‌‌کارت گرافیک‌های ایسوس در خط تولید تمام خودکار Auto-Extreme طراحی و تولید می‌شود. تمامی‌‌‌عملیات اسمبل و لحیم کاری در محیطی کاملاً ایزوله توسط ماشین‌های تمام خودکار انجام می‌‌‌گردد که علاوه بر کاهش آلاینده‌های زیست محیطی، اثرات ناشی از مشکلات خستگی نیروی انسانی را در محصولات ایسوس به صفر رسانده است.
 
طراحی با عملکرد بالا
کارت گرافیک ROG Strix GeForce RTX 2080 Super White Edition از خنک کننده ای 2.7 اسلات بهره می‌‌‌برد که دارای رادیاتوری با پره‌های بزرگ و حجیم است. فن‌های پیشرفته Axial-tech ایسوس نیز وظیفه عبور جریان مداوم هوا با کمترین نویز و بیشترین فشار استاتیکی را به هیت سینک بر عهده دارد. همچنین یک اسکلت فلزی مستحکم نیز کل کارت گرافیک را دربر گرفته است تا دوام و استحکام بیشتری را به این محصول ببخشد.
 
نورپردازی چشم نواز Aura Sync
سطح سفید رنگ و مات کارت گرافیک ROG Strix GeForce RTX 2080 Super White Edition انعکاسی زیبا از نور داخل کیس در کنار نورپردازی Aura Sync، جلوه ای متفاوت را به سیستم‌های گیمینگ می‌‌‌بخشد.

کارت گرافیک ROG Strix GeForce RTX 2080 Super White Edition همزمان با سایر کشورها، در کشور با گارانتی رسمی ‌‌‌قابل تهیه است.


 


کد مطلب: 273381

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/273381/نسخه-سفید-کارت-گرافیک-strix-geforce-2080-super-ایسوس-عرضه

ITMen
  https://www.itmen.ir