کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بیانیه شرکت سامسونگ درباره ادامه حضور در بازار ایران‎

26 بهمن 1398 ساعت 18:46

در پی انتشار اخباری مبنی بر خروج سامسونگ از بازار ایران به دلیل تحریم‌ها، این شرکت بیانیه‌ای صادر کرد.آی‌تی‌من- سامسونگ در این بیانیه ضمن اعلام اینکه سیاست ادامه حضور در بازار ایران را پیگیری خواهد کرد، تاکید کرده که همچنان متعهد به حفظ دستری کاربران و هواداران خود به محصولات و فناوری‌های جدید است.

متن بیانیه سامسونگ به این شرح است: « شرکت سامسونگ همواره نهایت احترام را برای خانواده هواداران و مصرف کنندگان خود در ایران قایل بوده و حضور و ارتباطی قوی با بازار بزرگ ایران داشته است. با وجود تحولات اخیر و مشکلات ایجاد شده در مسیر تبادلات مالی و کالایی، سامسونگ همچنان متعهد به حفظ دسترسی کاربران و هوادارن خود به جدیدترین محصولات و فناوری‌های خود است.

سیاست ما مبتنی بر حفظ حضور در بازار ایران در سال‌های اخیر و با وجود تمامی تحولات تغییر نکرده است. در همین راستا و با وجود همه مشکلات، سامسونگ رسما اعلام می کند که تعهد خود برای پشتیبانی و ارایه خدمات پس از فروش به محصولات سامسونگ در بازار ایران را به‌صورت کامل ادامه خواهد داد. در نتیجه کاربران محصولات این شرکت هیچ نگرانی در زمینه پشتیبانی و تامین قطعات در آینده نخواهند داشت.»
 


 
 


کد مطلب: 273397

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/273397/بیانیه-شرکت-سامسونگ-درباره-ادامه-حضور-بازار-ایران

ITMen
  https://www.itmen.ir