کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اعضای صنف از اتحادیه ماسک بگیرند

گشایش بازارهای کامپیوتری با آغاز اردیبهشت ‌ماه

آی تی من (ITMEN) , 31 فروردين 1399 ساعت 19:00

رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: طی مکاتبات و پیگیرهای اتاق اصناف تهران، در نهایت مصوب شد تا پاساژها و بازارهای مسقف از یکم اردیبهشت (فردا) فعالیت خود را آغاز کنند.


 
آی‌تی‌من- قاسم نوده فراهانی با اعلام این خبر گفت: پیرو این مصوبه ساعت فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف تا ساعت ۱۸ خواهد بود. فراهانی تاکید کرد: واحدهای صنفی کم خطر مستقر در بازار تهران، پاساژها و بازارهای مسقف باید نسبت به ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir  اقدام و کد مجوز بهداشت را دریافت و در واحد صنفی خود نصب کنند و فعالیت این واحدها بدون ثبت نام و دریافت کد مجوز غیر مجاز خواهد بود.

در همین رابطه و با توجه به بازگشایی پاساژهای و بازارهای لوازم کامپیوتری و اعضای صنف رایانه نیز از امروز فعالیت خود را در سال جدید آغاز خواهند کرد، اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران تدابیری اتخاذ کرده است تا فعالان صنف بتوانند با رعایت کامل پروتکل‎های بهداشتی به فعالیت بپردازند.

این اتحادیه اعلام  کرد که به منظور رفاه حال فعالان صنف و دسترسی آسان به ماسک‎های بهداشتی، تعداد زیادی ماسک از بسیج اصناف کشور تهیه شده که در اختیار فعالان صنف رایانه قرار می‎گیرد. افراد می‎توانند با مراجعه به اتحادیه و پرداخت مبلغ 25 هزار ریال برای هر ماسک، به هر تعدادی که نیاز دارند، ماسک تهیه کنند.


 


کد مطلب: 273586

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/273586/گشایش-بازارهای-کامپیوتری-آغاز-اردیبهشت-ماه

ITMen
  https://www.itmen.ir