کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

روحانی: همه دستگاه‌ها موظف به همکاری در توسعه دولت الکترونیکی هستند

7 ارديبهشت 1399 ساعت 1:11

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه همه دستگاه‌ها موظف به همکاری بیش از پیش در زمینه توسعه دولت الکترونیکی در کشور هستند، گفت: توسعه دولت الکترونیکی نیازی حیاتی برای کشور است.آی‌تی‌من- حسن روحانی رئیس‌جمهور با قدردانی از تلاش‌های همه کارکنان و مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای توسعه و کارآمدی دولت الکترونیکی، بر ضرورت بیش از پیش همکاری همه دستگاه‌ها در گسترش این امکان تأکید کرد.

رئیس‌‌جمهور با اشاره به لزوم تلاش برای توسعه همه‌جانبه دولت الکترونیکی در سراسر کشور، پرداخت 17 میلیون فقره وام بدون حتی یک مراجعه حضوری به بانک‌ها را آزمون بزرگ کارآمدی دولت الکترونیکی و آماده بودن زیرساخت‌ها عنوان کرد.

روحانی همچنین افزایش سرعت اینترنت را موضوعی حائز اهمیت برشمرد و گفت: ‌امروز زندگی مردم با فضای مجازی در هم تنیده است و باید در این راستا اهتمام لازم را داشته باشیم.

وزیر ارتباطات نیز در این گفت‌و‌گو گزارشی از برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های انجام شده و در حال پیگیری در راستای توسعه زیرساخت‌ها برای کارآمدتر شدن دولت الکترونیکی، افزایش سرعت اینترنت و افزایش ارائه خدمات به مردم در این حوزه ارائه کرد.


 


کد مطلب: 273608

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/273608/روحانی-همه-دستگاه-ها-موظف-همکاری-توسعه-دولت-الکترونیکی-هستند

ITMen
  https://www.itmen.ir