۰

رضا رحمانی از وزارت صمت برکنار شد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۷
وزیر صمت برکنار شد
وزیر صمت برکنار شد

آی‌تی‌من- متن حسن روحانی رییس جمهور برای سرپرست وزارت صمت به این شرح است: « جناب آقای مهندس حسین مدرس خیابانی

براساس اصل ۱۳۵ قانون اساسی و با عنایت به مراتب تعهد و سوابق مدیریتی ارزشمندتان در حوزه صنعت و بازرگانی، به موجب این حکم جناب‌عالی را به سرپرستی «وزارت صنعت، معدن و تجارت» منصوب می‌نمایم.

انتظار دارد نظر به ضرورت توجه ویژه به جهش تولید که در شرایط تحریم‌های ظالمانه موجب ارتقاء اقتدار و عزت ملی خواهد بود، ضمن افزایش هماهنگی درون سازمانی و تعامل مؤثر با دستگاه‌های ذیربط اعم از بخش دولتی و غیردولتی و صرف تمام توان و وقت خود را نیز با بهره‌گیری از ظرفیت مجموعه همکاران و آرای صاحب‌نظران نسبت به مدیریت بازار و تأمین کالاهای اساسی، ساماندهی قیمت خودرو، رفع موانع تولید و تعمیق ساخت داخل، کمک به توسعه صادرات غیرنفتی و بهبود فضای کسب و کار اقدام نمایید.

توفیق شما را در خدمت به ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت دارم.»
گفتنی است که تا کنون رضا رحمانی، به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت مشغول فعالیت بود.

در روزهای اخیر، آشفتگی بازار داخلی به ویژه بازار خودرو، موجب گلایه مردم شده بود و رییس جمهور نیز به رحمانی دستور داده بود که به سرعت، برای تعدیل قیمت خودرو اقدام شود.

علاوه بر خودرو، بازارهای دیگر نیز با رشد غیرمنطقی قیمت مواجه شده‌اند.

تنها اقدامی که تاکنون برای کنترل قیمت‌ها عملیاتی شده، حذف قیمت از سایت‌های آگهی و فروش اینترنتی مانند دیوار و شیپور بوده است.

 
کد مطلب : ۲۷۳۶۵۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين