کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خریداران می‌توانند پیامکی قیمت بگیرند

ثبت قیمت موبایل در سامانه ۱۲۴

میزان , 27 تير 1399 ساعت 19:44

مدیر روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل گفت: قیمت تلفن‌های همراه در سامانه ۱۲۴ ثبت شده است و خریداران تلفن همراه می‌توانند با واردکردن شناسه تلفن همراه قیمت و گارانتی را با پیامک دریافت کنند.آی‌تی‌من- حمیدرضا عالیان درباره نحوه استعلام قیمت تلفن همراه خریداری‌شده گفت: با اجرای طرح افق و تجمیع اطلاعات سامانه جامع تجارت با اطلاعات همتا قیمت تلفن همراه به همراه گارانتی برای خریدار ارسال خواهد شد.

مدیر روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل افزود: پیشنهاد انجمن واردکنندگان موبایل به وزارت صمت برای جلوگیری از گران فروشی این است که با استفاده از اطلاعات سامانه جامع و همتا در زمان خرید تلفن همراه و فعال‌سازی آن قیمت و گارانتی کالا از سوی شرکت ارسال شود.

وی ادامه داد: اگر فردی در این بازه زمانی اقدام به خرید گوشی کرده می‌تواند با مراجعه به سازمان بازرسی وزارت صمت و سازمان تعزیرات ضمن ثبت شکایت، اضافه مبلغ به خریدار عودت داده می‌شود، انجام این فرایند در کمتر از ۴۸ ساعت صورت می‌گیرد.

عالیان افزود: قیمت تلفن‌های همراه در سامانه ۱۲۴ ثبت شده است و خریداران تلفن همراه با واردکردن شناسه تلفن همراه قیمت و گارانتی را با پیامک دریافت می‌کنند.

مدیر روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل گفت: ارسال پیامک قیمت تلفن همراه آماده شده است و در مرحله نهایی است.

 


کد مطلب: 273793

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/273793/ثبت-قیمت-موبایل-سامانه-۱۲۴

ITMen
  https://www.itmen.ir