کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خدمت «املاک من» در سامانه «تهران من» فعال شد

5 مهر 1399 ساعت 19:52

«املاک من» تازه‌ترین خدمتی است که در سامانه «تهران من» به شهروندان ارائه می‌شود. به وسیله این خدمت، کاربران قادر خواهند بود املاک خود را به همراه اطلاعات کامل در این سامانه انتخاب کنند و از امکانات متعددی در این حوزه بهره‌مند شوند.


 
آی‌تی‌من- سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با هدف توسعه سرویس‌های الکترونیکی شهروندی، به تازگی امکان ذخیره املاک توسط شهروندان و در اختیار داشتن اطلاعات آنها در حساب شهروندی‌شان را در سامانه «تهران من» فراهم کرده و به زودی این امکان روی آخرین نسخه اپلیکیشن تهران من نیز قرار خواهد گرفت.
 
شهروندان با ورود به سامانه تهران من می‌توانند در قسمت «خدمات ملک و شهرسازی»  املاک مورد نظر خود را با وارد کردن شناسه ملک یا شماره پرونده شهرسازی یا با ارائه نشانی دقیق روی نقشه پیدا کنند و آن را به حساب شهروندی خود اضافه کنند. کاربران با استفاده از داده‌هایی نظیر کد پستی، جهت ساختمان، متراژ و طبقه می‌توانند واحد مورد نظر خود را نیز به طور دقیق مشخص و پیدا کنند.
 
پس از افزودن املاک به حساب شهروندی، کاربران به صورت خودکار از تمامی عوارض شهرداری مرتبط با ملک مورد نظر مثل عوارض نوسازی و پسماند آگاه می‌شوند و امکان پرداخت آنلاین آنها را نیز در اختیار دارند. همچنین می‌توانند سایر قبوض خدماتی همچون قبض آب، برق، گاز و تلفن را هم به اطلاعات ملک خود اضافه و پرداخت کنند و در صورت صدور قبضی جدید از آن اطلاع یابند.
 
شهروندان تهرانی می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir مراجعه کنند.


 


کد مطلب: 274333

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/274333/خدمت-املاک-سامانه-تهران-فعال

ITMen
  https://www.itmen.ir