کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مقاومت گلکسی زد فولد ۲ در تست استحکام

مهر , 16 مهر 1399 ساعت 14:15

ویدئوی تست استحکام موبایل «گلکسی زد فولد۲» نشان می‌دهد نمایشگر این دستگاه مقاومت بالایی دارد اما حسگر اثر انگشت آن پس از خراشیدن از کار می‌افتد.آی‌تی‌من- در یکی از کانال‌های یوتیوب ویدئوی تست استحکام «گلکسی زد فولد۲» توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

این کانال یوتیوبی به «زک نلسون» تعلق دارد که به طور معمول ویدئوهایی از تست مقاومت تلفن‌های هوشمند  منتشر می‌کند. جالب آنکه موبایل مذکور تست های ارزیابی شکنندگی را با موفقیت پشت سر گذاشت.

«گلکسی زد فولد ۲» نسخه ارتقا یافته موبایل « گلکسی فولد» است که سال گذشته عرضه شد. در دستگاه جدید طراحی لولا ارتقا یافته و پوشش UTG آن کل نمایشگر تاشو داخلی را در بر می‌گیرد. در ویدئو نشان داده می‌شود نمایشگر با ناخن به راحتی خراشیده نمی‌شود اما ذرات شن در لولا گیر می‌کنند.

علاوه بر آن دستگاه مذکور تست خم و باز شدن را با موفقیت پشت سر گذاشت. اما حسگر اثر انگشت که کنار موبایل تعبیه شده با خراشیدن از بین رفت. در حقیقت این تنها نکته منفی موبایل غیر از شکنندگی نمایشگر داخلی آن به حساب می‌آید.

البته به اعتقاد کارشناسان حسگر اثر انگشت را می‌توان در نسخه های بعدی این موبایل ارتقا داد اما ارتقای استحکام پنل تاشوی دستگاه ممکن است چند سال طول بکشد.
 


کد مطلب: 274458

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/274458/مقاومت-گلکسی-زد-فولد-۲-تست-استحکام

ITMen
  https://www.itmen.ir