کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با ۷ میلیون تومان چه گوشی‌هایی می‌توان خرید

3 آذر 1399 ساعت 13:31

مولف : ساحره چمنی

این روزها قیمت گوشی نیز همانند سایر اقلام بالا رفته و گوشی‌های هوشمندی که زیر دو میلیون تومان قیمت داشته باشند، در بازار موجود نیست و حالا گوشی‌هایی که بین ۳ تا ۷ میلیون تومان قیمت دارند، گوشی‌های اقتصادی و میان‌رده‌ خوانده می‌شوند.
آی‌تی‌من- اگرچه با وجود خانه‌نشینی و قرنطینه نیاز به استفاده از دستگاه‌های موبایل بیش از پیش شده، اما قیمت بالای این دستگاه‌ها مشکلات خانواده‌ها را دوچندان کرده است.
گوشی‌هایی که بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان قیمت دارند، در بخش گوشی‌های میان‌رده قرار می‌گیرند و زیر ۵ میلیون تومان گوشی‌های اقتصادی شمرده می‌شوند. هرچه هزینه‌ای که برای گوشی درنظر گرفته می‌شود بیشتر باشد، گزینه‌های بیشتری برای انتخاب وجود دارد.
در این گزارش به معرفی گوشی‌هایی می‌پردازیم که کمتر از ۷ میلیون تومان قیمت دارند. سامسونگ
از گوشی‌های میان‌رده سامسونگ که بین ۵ تا ۷ میلیون تومان قیمت دارند می‌توان به گوشی‌های سری M اشاره کرد.

M30 S
M30 S یک گوشی میان‌رده به شمار می‌رود که نمایشگر ۶.۴ اینچی Super AMOLED دارد و از دوربین سه گانه ۴۸، ۸ و ۵ مگاپیکسلی برخوردار است.  چهار گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی دارد و از دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

این گوشی با قیمت حدود ۷ میلیون تومان در بازار موجود است.

A20
A20 گوشی بعدی سامسونگ است که در رده گوشی‌های بین ۵ تا ۷ میلیونی قرار می‌گیرد. این گوشی نیز صفحه نمایش ۶.۴ اینچی دارد، از دوربین دو گانه ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی بهره می‌برد و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی دارد و از سه گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد.  این گوشی با قیمت حدود ۵ میلیون و ۹۰۰ تومان هم‌اکنون در بازار وجود دارد.

A21s
گلکسی A21s یکی از گوشی‌های خوب سری A سامسونگ است که علاوه بر نمایشگر ۶.۵ اینچی، از دوربین چهار گانه ۴۸، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسلی برخوردار است و به این ترتیب امکان عکاسی‌ حرفه‌ای را به شما می‌دهد. این گوشی همچنین دوربین سلفی ۱۳ مگاپیکسلی دارد و با قیمت حدود ۶ میلیون تومان در بازار ایران موجود است.

A31  
سری گوشی‌های گلکسی A از جمله بهترین گوشی‌های میان‌رده بازار به شمار می‌روند. A31 نیز همانند A21s دارای دوربین چهار گانه ۴۸، ۸، ۵ و ۵ مگاپیکسلی است، از نمایشگر ۶.۴ اینچی بهره می‌برد و دارای ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی است.

این گوشی با قیمتی حدود ۷ میلیون در بازار معامله می‌شود.

A30s
آخرین گوشی سامسونگ از رنج قیمتی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان A30s است؛ این گوشی صفحه نمایش ۶.۴ اینچی، دوربین سه‌گانه ۲۵، ۸ و ۵ مگاپیکسلی، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و رم ۳ گیگابایتی دارد. این گوشی با قیمت ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

 هواوی
Y7 Prime 

گوشی Y7 پرایم صفحه نمایش ۶.۲۹ اینچی دارد، از دوربین دوگانه ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و سه گیگابایت رم بهره می‌برد. این گوشی حدود ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان قیمت دارد.

Y8p
Y8p دارای نمایشگر ۶.۳ اینچی است، از دوربین سه گانه ۴۸، ۸ و ۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد، دارای ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۴ گیگابایت رم است و با قیمت حدود هفت میلیون تومان در بازار ایران به فروش می‌رسد.

Y9 Prime
Y9 پرایم که قیمتی حدود ۶ میلیون تومان دارد، از نمایشگر ۶.۵۹ اینچی، ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و دوربین سه گانه ۱۶، ۸ و ۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی پاپ‌آپ (دوربین جهنده) بهره می‌برد.

آنر 9X
آنر 9X همانند گوشی قبلی نمایشگر ۶.۵۹ اینچی دارد، اما از دوربین سه‌گانه ۴۸، ۸ و دو مگاپیکسلی بهره می‌برد و به ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده است. 

این گوشی قیمتی برابر ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان دارد.

آنر 10 لایت
آنر 10 لایت صفحه نمایش ۶.۲۱ اینچی، سه گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی و دوربین دو گانه ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی دارد؛ اما دوربین سلفی این گوشی ۲۴ مگاپیکسلی است.

این گوشی با قیمت ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

آنر 20 لایت 
آنر 20 لایت آخرین گوشی از این سری است که قیمتی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان دارد؛ این گوشی به نمایشگر ۶.۲۱ اینچی مجهز است، ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی دارد و از دوربین سه‌گانه ۲۴، ۸ و دو مگاپیکسلی بهره می‌برد و به دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی مجهز است.

قیمت این گوشی ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است.

  نوکیا
Nokia 7.2

گوشی 7.2 نوکیا طراحی فوق‌العاده‌ای دارد؛ این گوشی به صفحه نمایش ۶.۳ اینچی مجهز شده، ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی دارد و اما دوربین اصلی گوشی سه گانه‌ است و برخلاف سایر برندها که به شکل عمودی یا افقی در بخش پشتی گوشی قرار می‌گیرند، نوکیا طراحی دایره‌ای برای آن در نظر گرفته است؛ دوربین‌های ۴۸، ۸ و ۵ اینچی که جلوه خاصی به طراحی گوشی بخشیده است. این گوشی همچنین به دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی مجهز است و با قیمت حدود ۷ میلیون در بازار معامله می‌شود.

Nokia 6.2 
گوشی نوکیا 6.2 هم صفحه نمایش ۶.۳ اینچی دارد، از سه گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد و همان طراحی دوربین را در پشت بدنه دارد با این تفاوت که دوربین سه‌گانه ۱۶، ۸ و ۵ مگاپیکسلی است و از دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

این گوشی ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

Nokia 5.3
نوکیا 5.3 آخرین مدل از گوشی‌های این برند است که قیمتی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان دارد. این گوشی طراحی مشابه مدل‌های قبلی دارد اما از نمایشگر ۶.۵۵ اینچی،‌ ۳ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و دوربین چهار گانه ۱۳، ۵،‌ ۵ و ۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد و دارای دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی است.

این گوشی ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

 شیائومی
ردمی نوت 9S

ردمی نوت 9S صفحه نمایش بزرگ ۶.۶۷ اینچی دارد، دوربین اصلی آن چهار گانه ۴۸، ۸، ۵ و ۲ مگاپیکسلی است و از دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی و رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی بهره می‌برد. قیمت این گوشی بسته به میزان رم و حافظه داخلی آن از ۶ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تا ۷ میلیون ۴۵۰ هزار تومان متغیر است.

ردمی نوت 9
ردمی نوت 9 صفحه نمایش ۶.۵۳ اینچی، ۳ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی، دوربین چهار گانه ۴۸، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسلی و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی دارد.قیمت این گوشی بسته به رنگ آن از ۶ میلیون ۱۵۰ هزار تومان تا ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان متغیر است.

ردمی نوت 8
ردمی نوت 8 از صفحه نمایش ۶.۳ اینچی، ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی، دوربین چهار گانه ۴۸، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد و به دوربین سلفی ۱۳ مگاپیکسلی مجهز است.

این گوشی حدود ۶ میلیون تومان قیمت دارد.

ردمی‌ نوت 8 پرو
ردمی‌ نوت 8 پرو دارای نمایشگر ۶.۵۳ اینچی، ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی است که در میان گوشی‌های معرفی شده تاکنون بیشترین حافظه رم را در بین گوشی‌هایی با رنج قیمتی ۵ تا ۷ میلیون تومان، دارد.این گوشی به دوربین چهارگانه ۶۴، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسلی مجهز شده و از دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی بهره می‌برد. قیمت این گوشی حدود ۷ میلیون تومان است.

ردمی 9
نمایشگر ۶.۵۳ اینچی، ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی، دوربین چهار گانه ۱۳، ۸، ۵ و ۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی از ویژگی‌های این گوشی است.

قیمت ردمی‌ 9 حدود ۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

ردمی 9C
ردمی 9C آخرین گوشی از رنج قیمتی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان است. این گوشی به نمایشگر ۶.۵۳ اینچی مجهز شده و دوربین سه گانه ۱۳، ۲ و ۲ مگاپیکسلی دارد.نسخه‌ای از این گوشی که دو گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی دارد با قیمت بین ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد، در حالی که نسخه سه گیگابایتی و ۶۴ گیگ حافظه داخلی آن ۵ میلیون ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد.
 


کد مطلب: 274833

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/274833/۷-میلیون-تومان-گوشی-هایی-می-توان-خرید

ITMen
  https://www.itmen.ir