۰

هواوی برای شارژر فوق سریع تاییدیه گرفت

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۳
هواوی برای شارژر فوق سریع تاییدیه گرفت
هواوی برای شارژر فوق سریع تاییدیه گرفت

آی‌تی‌من- شرکت هواوی در اکتبر سال گذشته از جدیدترین گوشی پرچمدار خود یعنی سری Mate 40 رونمایی کرد که به عنوان نخستین گوشی‌های هوشمند مجهز به فناوری شارژ سریع 66 وات و شارژ سریع بی‌سیم 50 وات شناخته می‌شوند.

هواوی در این مراسم اعلام کرد که به فناوری‌های شارژ سریع 120 و 200 وات هم دست پیدا کرده، اما آن‌ها را به همراه گوشی‌های سری Mate 40 معرفی نکرد.

هم اکنون تاییدیه 3C برای یک شارژر هواوی با مدل HW-200675CP0 صادر شده که از خروجی شارژ 94، 75، 60، 27، 15 و حتی 135 وات پشتیبانی می‌کند. 

همان طور که گفته شد، سال 2020 شاهد نخستین گوشی‌های هوشمندی بودیم که از مرز 100 وات عبور کردند و طبیعی است که سال جدید هم این فرایند با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.

در حال حاضر شارژر 66 وات (HW-200200CP1) را باید به عنوان سریع‌ترین شارژر موجود در اکوسیستم گوشی‌های هواوی معرفی کرد که از QC2.0، FCP، SCP و SSCP کنار سایر پروتکل‌های شارژ سریع پشتیبانی می‌کند. 

البته نباید پشتیبانی از خروجی‌های ثابت 5V/3A، 9V/3A، 12V/3A، 15V/3A، 20V/3.25A را همراه با سازگاری با نوت‌بوک‌های مختلف، فراموش کرد. 

با اینکه سایر شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند با اعلام دستیابی به فناوری‌های جدیدتر سعی می‌کنند فضای رقابتی را به سود خود تغییر دهند، اما هواوی توانسته به گونه‌ای شرایط را مدیریت کند که همواره با اعلام دستیابی به فناوری‌های بالاتر از سطح رقیبان خود، توانایی‌های مثال‌زدنی خود را نمایش دهد.

توجه داشته باشید که معمولا شرکت‌های بزرگ تمام پیشرفت‌های خود را اعلام نمی‌کنند و با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان نتیجه گرفت هواوی به احتمال زیاد به فناوری‌های شارژ فوق سریع بالاتر هم دست پیدا کرده است، اما فعلا زمان مناسب برای اعلام آن نرسیده است. 

با توجه به تمام این موارد تلاش هواوی در دستیابی به فناوری‌های جدید، ستودنی است و در آینده نزدیک خبر جدیدی از دستیابی این شرکت به فناوری‌های جدیدتر را خواهیم شنید.
 
کد مطلب : ۲۷۵۲۸۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما