کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سه ارز دیجیتال جدید به کوین‌نیک مارکت اضافه شد

27 بهمن 1399 ساعت 23:26

سه رمزارز دوج کوین، یونی سواپ و سوشی سواپ به پلتفرم معاملاتی بدون واسطه کوین‌نیک مارکت اضافه شد.


 
آی‌تی‌من- با اضافه شدن این ۳ رمزارز، تعداد ارزهای دیجیتال قابل معامله در کوین‌نیک مارکت به عدد ۱۰ رسید. این موضوع در حالی اتفاق می‌افتد که تقاضای خرید برای این سه رمزارز بین کاربران ایرانی افزایش قابل توجهی یافته است.

در حال حاضر ارزهای دیجیتالی که در این پلتفرم قابل معامله هستند عبارتند از بیت کوین، اتریوم، تتر، لایت کوین، بیت کوین کش، ترون، چین لینک، دوج کوین، یونی سواپ و سوشی سواپ. این رمزارزها علاوه بر معامله، امکان نگهداری در کیف پول امن و کاملا ایرانی کوین‌نیک مارکت را دارند.

باتوجه به تحریم‌های مالی علیه ایران، این احتمال وجود دارد که حساب کاربران ایرانی در صرافی‌های بین‌المللی مانند بایننس مسدود شود، به همین خاطر استفاده از این کیف پول خطر مسدود شدن موجود کاربران ایرانی را از بین می‌برد.

کوین‌نیک مارکت  یک بازار معاملاتی بدون واسطه ارزهای دیجیتال است که در آن کاربران با یکدیگر به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌پردازند. در این بازار امکان خرید و فروش بیت کوین و نگهداری ارزهای دیجیتال مهم بازار مثل اتریوم، تتر، بیت کوین کش و ... وجود دارد. کاربران به سادگی و با امنیت کامل ارزهای دیجیتال خود را معامله و یا نگهداری می‌کنند. از طرفی چون در کوین‌نیک مارکت قیمت‌ها توسط کاربران تعیین می‌شود، می‌توانید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را با قیمتی کمتر از بازار خریداری کنید.

 


کد مطلب: 275673

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/275673/سه-ارز-دیجیتال-جدید-کوین-نیک-مارکت-اضافه

ITMen
  https://www.itmen.ir