کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد:

برنامه‌ریزی برای ارایه 10 میلیون سیم‌کارت دانش‌آموزی

روابط عمومی وزارت ارتباطات , 18 فروردين 1400 ساعت 10:11

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مصوبه اینترنت و کودک گفت: ارایه سیم‌کارت دانش‌آموزی در دستور کار قرار دارد و 10 میلیون سیم کارت جدید و بسته‌های اینترنتی رایگان به دانش آموزان عرضه خواهد شد.آی‌تی‌من-  محمدجواد آذری جهرمی،‌وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دیروز در دیدار با حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و جمعی از معاونان و مدیران سازمان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با تقدیر از کارکنان و عملکرد این سازمان در سال گذشته اظهار کرد: در سال گذشته سازمان تنظیم مقررات پیگیر حمایت از آموزش مجازی و عدالت آموزشی بود که در کنار برگزاری کمیسیون تنظیم مقررات و تصویب آیین نامه‌هایی که به پیشبرد اهداف کمک کند بسیار موثر بود.

آذری جهرمی‌با بیان اینکه در آخر دولت یازدهم هستیم افزود: وظیفه ما خدمت‌رسانی است و اول و آخر دولت نمی‌شناسیم ما همواره برای خدمت‌رسانی به مردم تلاش می‌کنیم و پایان دولت معنا ندارد.

وزیر ارتباطات تصریح کرد: مصوبه اینترنت و کودک ما را ملزم می‌کند تا سیم‌کارت‌ مخصوص کودکان ارایه دهیم، بنابراین باید شماره‌‌دهی را در اختیار اپراتورها قرار دهیم.  وی ادامه داد: ارایه سیم‌کارت دانش‌آموزی در دستور کار قرار دارد به طوری که  ۱۰ میلیون سیم کارت جدید و  بسته‌های اینترنتی رایگان به دانش آموزان عرضه شود.

وزیر ارتباطات در پایان تاکید کرد: انتظار داریم کارها با جدیت انجام تا اتفاقات خوبی در مدت باقی مانده از دولت انجام شود.
 


کد مطلب: 276002

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/276002/برنامه-ریزی-ارایه-10-میلیون-سیم-کارت-دانش-آموزی

ITMen
  https://www.itmen.ir