۰

شماره‌های ویژه تاریخ تولد سیم کارت هوشمند شاتل موبایل عرضه شد

تاریخ انتشار
شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۳
شماره‌های ویژه تاریخ تولد سیم کارت هوشمند شاتل موبایل عرضه شد
شماره‌های ویژه تاریخ تولد سیم کارت هوشمند شاتل موبایل عرضه شد
 
آی‌تی‌من- به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور هوشمند نسل جدید تلفن همراه، که سیم‌کارت‌های هوشمند خود را با پیش‌شماره 0998 عرضه می‌کند، امکان تازه‌ای فراهم کرده تا متقاضیان بتوانند شماره دلخواه خود را بر اساس تاریخ تولد و یا هر تاریخ دیگری که برای آن‌ها ارزشمند است انتخاب کنند.

بر این اساس، با مراجعه به وب‌سایت فروشگاه شاتل موبایل ، امکان انتخاب شماره دلخواه با پیش‌شماره 0998 و رنج 13 برای متقاضیان فراهم است. به عنوان نمونه، چنانچه تاریخ 14 فروردین 1362 مورد نظر باشد، متقاضی می‌تواند شماره 09981362114 را خریداری کند. بدیهی است که از هر تاریخ فقط یک شماره سیم‌کارت موجود خواهد بود و متقاضیانی که شماره و تاریخ خاصی را مد نظر دارند، باید قبل از اختصاص شماره به سایر متقاضیان، برای دریافت سیم‌کارت با شماره دلخواه خود اقدام کنند.

شاتل موبایل اپراتور هوشمند نسل جدید تلفن همراه با پوشش 3G و 4G در سراسر کشور است که برای نخستین بار، از فناوری «سیم کارت هوشمند» استفاده کرده است. با استفاده از این فناوری، سیم کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن‌های موجود در محدوده حضور مشترک، به طور خودکار، بهترین آنتن و پوشش شبکه را برای وی انتخاب می‌کند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور و خرید سیم‌کارت، می‌توانند به وب‌سایتwww.shatelmobile.ir  مراجعه کنند یا از طریق شماره 09981000000 و به صورت 24 ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

 
کد مطلب : ۲۷۶۰۳۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين