۰

شبکه شاد تا پایان ۱۴۰۰ رایگان است

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۶
شبکه شاد تا پایان ۱۴۰۰ رایگان است
شبکه شاد تا پایان ۱۴۰۰ رایگان است

آی‌تی‌من-  نیلوفر شرفی در خصوص شبکه آموزشی دانش آموز(شاد)، اظهار کرد: «شبکه شاد» به عنوان پلتفرم رسمی آموزش مجازی وزارت آموزش و پرورش که فعالیت خود را از سال گذشته آغاز کرده است، همچنان به فعالیت خود در تابستان سال جاری ادامه می‌دهد.

وی افزود: در امتداد سال تحصیلی جاری، برای «فعالیت‌های تابستانی» برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم که به زودی در شبکه شاد اجرایی می‌شوند. نمونه‌ این فعالیت‌ها، سرویس «تدریس برتر» است که برای جبران کاستی‌های احتمالی آموزش در سال گذشته فعال شده و در صفحه شخصی دانش‌آموزان بارگذاری شده است.

مسوول شبکه شاد خاطرنشان کرد: دسترسی به، شبکه شاد در سال گذشته براساس دستور رئیس جمهور رایگان بود و در حال حاضر نیز براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، تا پایان سال ۱۴۰۰ این دسترسی رایگان اعلام شده است، بنابراین در صورتی که خدمت خاصی به صورت غیررایگان به دانش‌آموزان عرضه شود، این موضوع را شفاف سازی و اطلاع رسانی خواهیم کرد.

شرفی گفت: برنامه‌هایی برای توسعه و بهبود قابلیت‌های، شاد، در تابستان و سال تحصیلی آینده در دستور کار داریم تا اگر به هر دلیلی آموزش مجازی ادامه پیدا کرد، شبکه شاد با کیفیت بالایی در اختیار دانش‌آموزان و فرهنگیان باشد.
 
مرجع : ايرنا
کد مطلب : ۲۷۶۵۴۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين