کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

استخراج غیرقانونی رمزارز را به 110 اطلاع دهید

فارس , 27 تير 1400 ساعت 16:53

معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا از قاطعیت پلیس در انهدام مزارع دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال خبر داد.آی‌تی‌من- سردار مهدی حاجیان از اتخاذ طرح‌های ویژه، مقابله قاطع با مزارع غیرمجاز استخراج رمز ارزهای دیجیتال در پی خاموشی‌های گسترده و سراسری اخیر کشور خبر داد.

وی گفت: ناجا در بیست روز ابتدایی تیرماه سال جاری با تشدید اقدامات خود موفق به کشف نزدیک به 19هزار دستگاه ماینر غیرمجاز شد که در مقایسه با خرداد که آمار کشفیات 8500 دستگاه بوده افزایش بی سابقه 125 درصدی را نشان می‌دهد؛ این درحالیست که همچنان تا انتهای تیرماه این آمار قطعا با افزایش بیشتری روبه رو خواهد شد که انشاءالله اینگونه اقدامات در کاهش خاموشی‌ها و قطعی برق موثر باشد.

سخنگوی ناجا گفت: با توجه به کاهش شدید تولید برق نیروگاه‌ها در کشور و تشدید این خاموشی‌ها، لوازم خانگی و صنعت تولید با مشکلاتی روبه رو شده اند به همین خاطر در سال مانع زدایی از تولید بر اساس اختیارات قانونی برخورد با موانع تولید را تکلیف خود می‌دانیم.

سردار حاجیان از شهروندان محترم خواست هرگونه اقدامات و فعالیت‌های مربوط به مزارع استخراج ارزهای دیجیتال را از طریق شماره تلفن 110 گزارش کنند.

 


کد مطلب: 276850

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/276850/استخراج-غیرقانونی-رمزارز-110-اطلاع-دهید

ITMen
  https://www.itmen.ir