کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در ویژه‌برنامه شب یلدای شبکه آیو جهان‌بین از تیم ملی المپیاد دانش‌آموزی نجوم تقدیر شد

27 آذر 1400 ساعت 15:38

به گزارش واحد روابط عمومی و برندینگ فناپ، شرکت «باران‌تلکام» از تیم ملی المپیاد دانش‌آموزی نجوم ایران تقدیر کرد.در چهاردهمین دوره المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک، تیم ملی المپیاد دانش‌آموزی نجوم ایران موفق شد 9 مدال کسب کند. در همین راستا شرکت باران‌تلکام، امروز چهارشنبه 24 آذر در ویژه‌برنامه شب یلدای شبکه «آیو جهان‌بین» (تنها شبکه اختصاصی فضا و نجوم در غرب آسیا) با تقدیر، تشویق، و استفاده از تجربیات تیم ملی المپیاد دانش‌آموزی نجوم، به ترغیب دانش‌آموزان و جوانان کشور به گسترش علوم فضایی پرداخت.


دکتر محمدحسن حافظی‌پور، مدیرعامل باران‌تلکام، در این باره گفت: «از آغاز به کار شبکه جهان‌بین با سازمان فضایی کشور تفاهم‌نامه‌ای داشتیم که رویدادهای مربوط به فضا را در این شبکه به نمایش بگذاریم. در دو سال گذشته دو رویداد «هفته جهانی فضا» داشتیم که در آن برنامه‌های خوبی درباره فضا و نجوم ارائه شد».

وی در ادامه اظهار داشت: «چندی پیش خبری مبنی بر موفقیت دانش‌آموزان در المپیاد نجوم و فضا خواندم، به همین علت از این عزیزان دعوت کردیم تا اینجا بیایند و از آنها تقدیر کنیم، چرا که کسب مقام بین‌المللی در کشور بسیار ارزشمند است. با همکاران در گروه شرکت‌های فناپ نیز در این باره صحبت کردیم و قرار شد که فناپ نیز در این تقدیر مشارکت داشته باشد تا بتوانیم از دانش‌آموزانی که با امکانات محدود می‌توانند با انگیزه تلاش کنند و به موفقیت برسند، حداقل در حد بضاعت خود تقدیر و تشکر کنیم».

 


کد مطلب: 277826

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/277826/ویژه-برنامه-شب-یلدای-شبکه-آیو-جهان-بین-تیم-ملی-المپیاد-دانش-آموزی-نجوم-تقدیر

ITMen
  https://www.itmen.ir