کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

حضور شاتل موبایل در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تلکام

شاتل موبایل , 4 دی 1400 ساعت 13:20

شاتل ‏موبایل با معرفی جدیدترین فناوری‏های سیم‌‏کارت هوشمند خود در بیست و دومین نمایشگاه بینالمللی تلکام 2021 حضور می‏یابد.آی‌تی‌من- در این نمایشگاه که از ۲ تا ۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‏شود، شاتل‏موبایل در سالن ۹-۸ محصولات و خدمات متنوع خود را به مشترکین شخصی و سازمانی معرفی خواهد کرد. برخی از این خدمات برای نخستین بار در ایران از سوی شاتل‏موبایل ارائه شده‌‏اند. 

شاتل ‏موبایل؛ اپراتور نسل جدید تلفن همراه، به عنوان تنها عرضه کننده فناوری نوآورانه سیم‌کارت هوشمند در کشور، در حالی در این نمایشگاه حضور می‏یابد که به تازگی با هدف بهبود عملکرد و توسعه قابلیت های سیم کارت هوشمند خود از امکان «انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی میزبان» از طریق کدهای دستوری رونمایی کرده است. 

با پیاده‏سازی این قابلیت جدید مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل‏موبایل می‏توانند از طریق شماره‌گیری کد‌ دستوری #۸*۱* بدون نیاز به اعمال تنظیمات خاص یا نصب اپلیکیشن، امکان استعلام وضعیت اتصال، تغییر و انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان سیم‌کارت خود یا بازگشت به حالت انتخاب هوشمند شبکه را داشته باشند. بر این اساس تمامی مشترکین سیم‏کارت‏های این اپراتور تلفن همراه در ۲۱ استان کشور شامل خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان، یزد، قم، گیلان، مازندران، آذربایجان غربی، ایلام، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، کرمان، بوشهر، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، همدان و اردبیل به این قابلیت دسترسی دارند. این خدمت به زودی در تمام ۳۱ استان کشور ارائه خواهد شد.

ارائه سیم‌کارت با برند اختصاصی سازمان‌ها و شرکت‌ها، فناوری «موبایل کانکت» به عنوان جدیدترین تکنولوژی احراز هویت از طریق سیم‏کارت و راهکارAPN-VPN  برای ارتباط با ثبات درون‌سازمانی بدون وابستگی به اینترنت از یک بستر امن، از جمله راهکارهای سازمانی شاتل‏موبایل است که صاحبان کسب و کار میتوانند در این نمایشگاه با آنها بیشتر آشنا شوند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه تلفن همراه شاتل‏موبایل با پوشش سراسری 3G  و 4G/LTE با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند. 
 


کد مطلب: 277869

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/277869/حضور-شاتل-موبایل-بیست-دومین-نمایشگاه-بین-المللی-تلکام

ITMen
  https://www.itmen.ir