۰
تراکنشی با واکنش ۱۰۰ میلیون تومانی!

کمپین بزرگ دیجی‌پی با جایزه ۱۰۰میلیون تومانی

تاریخ انتشار
شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۵
کمپین بزرگ دیجی‌پی با جایزه ۱۰۰میلیون تومانی
کمپین بزرگ دیجی‌پی با جایزه ۱۰۰میلیون تومانی

آی‌تی‌من-  این شرکت فین‌تک، کمپین بزرگی با جایزه ۱۰۰میلیون تومانی برگزار می‌کند و در این کمپین کاربران اپلیکیشن دیجی‌پی، به‌ازای هر تراکنش، شانس شرکت در قرعه‌کشی دریافت خواهند کرد.

بنابر اعلام دیجی‌پی، شرایط شرکت در قرعه‌کشی این کمپین به صورت زیر خواهد بود:

 همه کاربرانی که از ششم تا سي‌ویکم اردیبهشت در اپلیکیشن دیجی‌پی تراکنش انجام می‌دهند، در قرعه‌کشی جایزه ۱۰۰میلیون تومانی شرکت داده می‌شوند.

 کاربران این اپلیکیشن، با انجام تراکنش‌های روزمره خود، شانس شرکت در قرعه‌کشی دریافت می‌کنند؛ و نام کاربر، به‌تعداد دفعات شانس‌هایی که دریافت می‌کند، در فهرست شرکت‌کننده‌های قرعه‌کشی تکرار می‌شود.

 بعد از انجام قرعه‌کشی بین همه شانس‌ها، نام یک نفر، به‌عنوان برنده جایزه بزرگ ۱۰۰میلیون تومانی مشخص و اعلام خواهد شد.

نصب و ثبت‌نام در اپلیکیشن دیجی‌پی، تکمیل پروفایل، خرید شارژ، خرید بسته اینترنت، پرداخت قبض، افزودن کارت بانکی مبداء و مقصد برای کارت‌به‌کارت و انجام تراکنش، افزودن پلاک خودرو، پرداخت عوارض آزادراه‌ها و طرح ترافیک، خرید بیمه‌های مختلف، خرید با استفاده از کیف پول دیجی‌پی، کمک به خیریه‌های معتبر و دعوت از دوستان برای نصب اپ دیجی‌پی، از جمله تراکنش‌هایی هستند که شانس شرکت در قرعه‌کشی به همراه دارند.

در صفحه اختصاصی این کمپین می‌توانید تعداد شانس‌های اختصاص یافته برای هر تراکنش را هم ملاحظه کنید. 

علاقه‌مندان تا ۳۱ اردیبهشت فرصت دارند اپلیکیشن دیجی‌پی را از وب‌سایت رسمی این شرکت یا استورهای معتبر، دانلود و روی گوشی هوشمند خود نصب کنند؛ بعد هم تراکنش‌های روزمره را با این اپلیکیشن جذاب انجام داده و شانس خود را برای شرکت در این قرعه‌کشی افزایش دهند. قرعه‌کشی نهایی و اعلام نام برنده این کمپین بزرگ در خردادماه انجام خواهد شد.
 
مرجع : روابط عمومی دیجی پی
کد مطلب : ۲۷۸۷۰۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين