کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فراخوان حضور در نخستین دوره کتاب سال سازمان نصر تهران

نصر تهران , 8 خرداد 1401 ساعت 13:27

نخستین دوره کتاب سال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، هم‌زمان با روز ملی فناوری اطلاعات، منتشر می‌شود.آی‌تی‌من-  اولین کتاب جامع تعرفه‌های خدمات فنی-تخصصی انفورماتیک به همراه چکیده‌ای از اقدامات و برنامه‌های این سازمان با عنوان کتاب سال سازمان نصر تهران، هم‌زمان با برگزاری مراسم بزرگداشت روز ملی فناوری اطلاعات در ۲۲ تیرماه، رونمایی و منتشر خواهد شد.

این کتاب مرجعی جامع و رسمی برای تعرفه‌های خدمات فنی-مهندسی و بهترین ابزار کارشناسی و تدقیق طرح‌ها و پروژه‌های فناوری اطلاعات کشور است و به‌عنوان یکی از شاخص‌ترین فعالیت‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، به‌طور مستمر، مورد بازبینی و بهبود قرار خواهد گرفت.

در کتاب سال سازمان نصر تهران که به دو صورت کاغذی و الکترونیکی منتشر می‌شود، در کنار درج کامل تعرفه‌ها، بخش‌هایی نیز به گزارش و گفت‌وگو اختصاص یافته است. علاوه ‌بر آن، این کتاب به تلاش‌ها و اقدامات انجام شده در این سازمان در جهت بهبود فضای کسب‌و‌کار شرکت‌های فناوری اطلاعات و خدماتی که به اعضا ارائه می‌شود، نگاهی خواهد داشت.

علاقه‌مندانی که تمایل دارند به عنوان حامی ‌در این کتاب حضور داشته باشند، می‌توانند از طریق شماره تلفن ۸۸۷۴۹۴۱۱ با مجری طرح کتاب تماس بگیرند.
 


کد مطلب: 278920

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/278920/فراخوان-حضور-نخستین-دوره-کتاب-سال-سازمان-نصر-تهران

ITMen
  https://www.itmen.ir