کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

برگزاری انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی با تصمیم نهایی هیات عالی نظارت

اتاق اصناف ایران , 14 تير 1401 ساعت 14:22

سعید ممبینی، رئیس اتاق اصناف ایران برگزاری انتخابات اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی را تصمیم نهایی جلسه هیات عالی نظارت مرکز امور اصناف و بازرگانان اعلام کرد.آی‌تی‌من- سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به برگزاری نشست ویژه هیات نظارت گفت: بر اساس تصمیم هیات عالی، مقرر شد انتخابات این اتحادیه نیز بر اساس روال قانونی در فرصت مناسب برگزار شود.
وی در پاسخ به این که زمان و دیگر شرایط برگزاری این انتخابات چه خواهد بود، گفت: این را دبیرخانه هیأت عالی نظارت مطابق دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت بر اساس روال قانونی و با هماهنگی اعلام می‌کند و بر اساس آن شرایط برگزاری انتخابات معین خواهد شد. وزرای صمت، ارشاد، کشور، بهداشت، دادگستری و اقتصاد همچنین فرمانده نیروی انتظامی، رئیس شورای عالی استان‌ها، هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران، دبیرکل اتاق تعاون ایران، نماینده بسیج اصناف کشور و دو نفر از نمایندگان عضو کمیسیون اقتصاد مجلس عضو هیات عالی نظارت هستند.

پیشتر وزارت صمت به بهانه تفکیک از برگزاری دومین دوره انتخابات اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی ممانعت کرده بود که با انتقاد گسترده‌ای روبه‌رو شده بود.
 


کد مطلب: 279228

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/279228/برگزاری-انتخابات-اتحادیه-کسب-وکارهای-اینترنتی-تصمیم-نهایی-هیات-عالی-نظارت

ITMen
  https://www.itmen.ir