۲
۱

سرویس وام «بلوبانک» راه‌اندازی شد

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰
سرویس وام «بلوبانک» راه‌اندازی شد
سرویس وام «بلوبانک» راه‌اندازی شد

آی‌تی‌من- سرویس وام بلوبانک این امکان را در دسترس کاربران می‌گذارد تا نیازهای مالی ضروری خود را ظرف چند دقیقه و به شکل آنلاین برطرف کنند. 
سرویس وام بلوبانک در حال حاضر مراحل اعتبارسنجی خود را طی می‌کند و مراحل پرداخت وام از اسفند ماه شروع می‌شود. برای دریافت وام بلوبانک، میانگین (معدل) حساب کاربران در سه ماه منتهی به زمان پرداخت (آذر، دی، بهمن) مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که براساس آن، این سرویس برای کاربرانی که میانگین حساب آنها طی این بازه بیشتر از 3 میلیون تومان باشد، فعال می‌شود. پرداخت وام بلوبانک به همین شکل و براساس ارزیابی میانگین حساب سه ماهه ادامه می‌یابد.

وام بلوبانک، بدون ضامن و وثیقه و تنها براساس اعتبارسنجی انجام شده (عدم بدهی معوق بانکی، عدم چک برگشتی یا بدحسابی بانکی) و میانگین حساب به تمامی کاربران واجد شرایط پرداخت می‌شود. 

حداقل مبلغ وام بلوبانک 3 میلیون تومان و سقف مبلغ پرداختی 10 میلیون تومان است که مطابق با میانگین حساب به کاربران پرداخت می‌شود. زمان بازپرداخت وام حداکثر 6 ماه تعیین شده که براساس آن هر کاربر می‌تواند زمان کوتاه‌تری را برای بازپرداخت انتخاب کند. کاربرانی که بازپرداخت وام خود را ظرف یک ماه و پیش از قسط اول انجام دهند، سود وام دریافتی را پرداخت نمی‌کنند. وام بلوبانک با نرخ سود 18 درصد و کارمزد حداکثر 5 درصدی پرداخت می‌شود. نرخ کارمزد وام براساس میزان فعالیت هر کاربر احتمال کاهش را دارد و کاربران فعال بلوبانک شامل تخفیف می‌شوند.

برای ارسال درخواست تسهیلات خود کافی است به منوی «فروشگاه» اپلیکیشن بلوبانک مراجعه و گزینه «وام» را انتخاب کنید. در این بخش‌ وام‌های فعال شده برای شما به نمایش درمی‌آید و می‌توانید مبلغ و زمان بازپرداخت را تعیین کنید. سپس نوبت به ثبت امضای دیجیتال و تایید قرارداد وام می‌رسد. با تایید قرارداد، درخواست وام به سامانه سمات (سامانه متمرکز اطلاعات تسهیلات و تعهدات) بانک مرکزی ارسال می‌شود. در نهایت و با تایید این سامانه، وام پرداختی پس از گذشت چند دقیقه به حساب کاربر واریز می‌شود. این فرآیند در صورتی که سامانه سمات اختلال و مشکلی نداشته باشد و درخواست بلوبانک را به لحظه پاسخ دهد، در کمتر از پنج دقیقه به پایان می‌رسد.     

پس از دریافت تسهیلات، با مراجعه به منوی وام می‌توانید جزئیات اقساط خود را مشاهده کنید. مبلغ اقساط به طور خودکار در زمان تعیین شده از حساب شما برداشت می‌شود، در عین حال می‌توانید با غیرفعال کردن برداشت خودکار، هر ماه و به صورت دستی اقساط خود را پرداخت کنید.  
 
کد مطلب : ۲۸۰۵۷۲
نظرات شما
Iran, Islamic Republic of
سلام چطوری ثبت نام بایدکنیم واسه وام
Iran, Islamic Republic of
کد دعوت MF47ZY
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما