۰

لوگوی «ایکس» توییتر رونمایی شد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۳ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۳
لوگوی «ایکس» توییتر رونمایی شد
لوگوی «ایکس» توییتر رونمایی شد

آی‌تی‌من- یاکارینو که تصویری از لوگوی تابانده شده روی دیوار دفتر این شرکت در سانفرانسیسکو را پست کرده بود، در توییتی نوشت: ایکس" اینجاست. بیایید این کار را انجام دهیم.

مقابل نام کاربری ایلان ماسک و یاکارینو در توییتر، لوگوی ایکس قرار دارد. اما پرنده آبی توییتر هم همچنان در این پلتفرم دیده می‌شود.

هشتگ خداحافظ توییتر (GoodbyeTwitter) با اشاره به لوگوی قدیمی، در این پلتفرم ترند شد و کاربران متعددی از لوگوی جدید، انتقاد کردند.

ماسک روز یکشنبه در پستی نوشته بود می‌خواهد لوگوی توییتر را تغییر دهد و از میلیون‌ها دنبال‌کننده خود درباره تغییر رنگ سایت از آبی به سیاه، نظرسنجی کرد. وی تصویری از یک حرف «ایکس» را در یک پس زمینه مشکی ارسال کرد و نوشت: ما به زودی باید با برند توییتر و به تدریج، با همه پرنده‌ها خداحافظی کنیم.

لوگوی معروف توییتر در سال ۲۰۱۲ توسط یک تیم سه نفره طراحی شده بود. مارتین گراسر، یکی از طراحان این لوگو نوشته بود: این لوگو به شکلی طراحی شده بود که در اندازه‌های بسیار کوچک، درست مانند حروف کوچک e انگلیسی، ساده، متوازن و خوانا باشد.

ایلان ماسک چند هفته پیش از این که توییتر را خریداری کند، اظهار کرده بود: خرید این شرکت شبکه اجتماعی، رویای او برای ایجاد یک اپلیکیشن همه منظور به نام «ایکس» در مدت سه تا پنج سال را سرعت خواهد بخشید.

ماسک x.com را در سال ۲۰۱۷ از شرکت PayPal پس گرفت و گفت که ارزش عاطفی دارد. وی x.com  را در سال ۱۹۹۹ به عنوان یک بانک آنلاین تاسیس کرده بود که بعدها به PayPal تغییر و تبدیل شد.

در حالی که صفحه رسمی توییتر در این پلتفرم، به ایکس تغییر نام داده است اما دامنه x.com فعال نیست.
مرجع : ايسنا
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۸۱۴۲۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما